ČZ 175/487 (1986)

Vlastník Vy-mi
Vloženo 13.3.2013
Aktualizováno 24.12.2014

Sic málo , ale hýbem se..

Vloženo: 10.03.2015, Uskutečněno: 10.03.2015, Stav tachometru: 800 km, Zhlédnuto: 13x

Jak tak sem tam hodím očko zde na motorkáře.cz a koukám že už se pomalu rozjíždíme.
Musím tedy nahodit deník svý "lazy" aktivity
Jako "tradičně" se opět přes zimu G.O. nekonalo neboť je tu další stupidní výmluva! A to: "Dokud nebude Yamaha stát doma ČZ prostě nerozdělám!"
Musím však konstatovat že ČZ je neskutečnej dříč! Za letošek už natočených 800Km.
Ale není to jen lítání mezitím co se čeká na XJ600 i když za dnešek jsme s Čízou udělali přes 150Km...
Pořídili jsme zimní rukávky, kameru SJ4000, vapku Kärcher, objednali přerušovače blinkrů a pár dalších dílů, [vybrali LED blinkry, zrcátka, budoucí barvu motky, vyřešili problém s pískováním, "objevili" převaděč z 6V na 12V- (už jen objednat a zrealizovat) ], dále založili kanál na Youtube, učíme se upravovat a stříhat videa. A třešnička, dodělal jsem si obývák.
Co jsem tak koumal každý má určitou zálibu ve fotodokumentaci ze svých cest, já konečně našel tu svoji.. No schválně jestli uhodnete.
Na čem ale pořád váznu je výbrus a repase kliky- kde, kým, 200ccm?
Inu to je tak vše co se v poslední době odehrálo. Přiložím pár fotek + odkaz na videjko z kamery..

udinar (40) napsal 11.03.2015 v 14:00

Pěkný a pískování neřeš a zavolej! Mám dvorního pískovače v Litovli, dělá supr práci a za hubičku!

Vy-mi (0) napsal 11.03.2015 v 01:55

Jo projel jsem se pěkně. A taky jsem vyjel celkem pozdě.. po 3 odpolední. Tu odkaz jak a kudy jsem cca jel: //www.mapy.cz/s/gpBG

Kolic (2) napsal 10.03.2015 v 21:09

Dnes mám promarněný den - před projížďkou jsem šel na 20 minut spočinout a probral jsem se ve čtyři!
Jsem rád, že jsi se projel i za mně.

BLUESAVAGE (2) napsal 10.03.2015 v 17:00

Kurde
Ti tu Námahu snad dovezu osobně

TC-Def (0) napsal 10.03.2015 v 10:41

Pěkný, ale koukam že moc nedodržuješ vzdalenost

Tuareg-Tengai (1) napsal 10.03.2015 v 06:00

Tome super takovou vapku mám taky dobrej stroječek,joo opožděně Ti přeju vše nej k sobotnímu svátku at se daří

Zub47 (2) napsal 10.03.2015 v 05:29

Koukam taky hezke počasičko

• (Po) Vánoční vyjížďka

Přišel čas vánoc a tak nějak jsem věděl že valná hromada z Vás si na štědrý den udělá pěknou vyjížďku okolo komína. Nebudu lhát, chtěl jsem si vyjet taky. Ale to bych si onoho 24. prosince nesměl hrát na Šípkovou Růženku

Vloženo: 28.12.2014
    Uskutečněno: 26.12.2014
  • Kouzlo noci

Byl pozdní večer, spánku čas. Tu náhle svou Čizu nakop Tomas. Vlahý vánek vál a padalo listí. Nevadilo mu, motohadry všechno jistí. Nevyjížděl sám ač nevěděl kam, doprovázel ho jeden pán. Motocykl Tatran a na xicht

Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 05.11.2014
  • Spojízdněná, uzavírání silnic Olomouc

Tak po X týdnech možná mesících kdy stála Čiza nehnutě v garáži s rozbouchaným pístem a vylámanejma kroužkama se dala opět určitým způsobem do pohybu. Upřímně řečeno jsem ji tak chtěl nechat stát až do zimy kdy jsem měl

Vloženo: 25.10.2014
    Uskutečněno: 19.10.2014