Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Sisina
Vloženo 11.3.2013
Aktualizováno 13.4.2018

Rally modrá metalíza...barva mluví za vše

Motorka koupena od honzachom - Jedním slovem SUPER!

První dojmy - První dojmy? Jede jak střelená...Padla do ruky i na zem,stane se :-D

Motorku bych doporučil pro - Lepší pro kohokoliv jinýho, než pro mě, když mi to furt padá...

Doplňky na motorce - Původní majitel obstaral vše
Takže má klín pod motorem, modré plexi, padáky a laďáček Leo Vince. Já doladila jen "racing páčky" (haha),blinkry od Barracudy a proužky, protože kluci říkali, že to přidá asi 2 PS :D

Oproti FZ6N je to fakt velká změna, i když jsem si myslela, že mezi šestkovými naháči zase takové rozdíly nebudou...no tak to jsem se spletla
Jede krásně odspodu, zrychlení je parádní, akorát kolem 160km/h už se jí moc nechce...Brzdy a přední vidle jsou tragédie, stačí nějaká nerovnost a tlumiče jdou na doraz. Ale jinak je krásně ovladatelná, relativně lehká a co se týče spotřeby, já s ní za 5 litrů fakt jezdit neumím.
Úložný prostor nemá, protože se mi tam nevejde všechno, co s sebou potřebuju,když jedu na Dubou. Proto jezdím s kabelkou, protože do ní se vejde všechno a taky mi dost záleží na tom,aby mi to slušelo i na motorce
Jinak je to bezproblémová holka, za celou dobu bez jediné závady.
Chtělo by to tlumič řízení a pancéřovky...a větší úložný prostor vlastně, asi si radši koupím jinou motorku
Edit: plánuju těžkej tuning, nalepím fosforově žlutý proužky a dáme si spolu další, už 4. sezónu :)
Edit2: tuning se nekonal, jsem líná zajet i na myčku, natož nalepit nový proužky. No co, nejsem žádnej pozér, že jo :D
5.sezóna a ta holka mě furt baví :)

Starling
Starling napsal 09.06.15 v 15:21

Nebo vyměň za Italku ;)

Starling
Starling napsal 09.06.15 v 15:20 10b.

Škoda že mi kabelky nesluší Dost dobré řešení nedostatku místa Jinak volba V2V je super Ať dělá radost a přestane padat.

Salli
Salli napsal 28.05.14 v 19:41 10b.

MaxXZX10RR
MaxXZX10RR napsal 03.04.14 v 21:28 10b.

rybíz5
rybíz5 napsal 31.03.14 v 15:08

Hustokrutá bajkerka a hustokrutá motorka At vám to lítá holky