motopark_brezen

Suzuki DR 125 (1997)

Vlastník gamur
Vloženo 10.3.2013
Aktualizováno 27.11.2016

Moje druhá motorka. Po Shinerayi je to lahoda :) Mám ji od 06/2008.

První dojmy - Příjemně mě překvapilo pohodlné sedlo a minimální vibrace (oproti Shinerayi je to 100 a 1).

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro začátečníky. A pro lidi kterým stačí klidná motorka na cesty po okolí, do školy, do práce, na ryby ...

Chtěl jsem motorku na silnici, do města, i do lehčího terénu. A to mi bohatě splňuje. Zatím jsem se s ní dostal všude, kam jsem chtěl (asfalt, tráva, písek, bláto, kameny, z kopce, do kopce, mezi řádky vinohradu... všude jsem projel). A když je na silnici kolona kvůli odstranění havárky, tak není nic snazšího, než ji objet přes pole podél cesty. Až na prasklé plynové lanko mě nikde nenechala.

Jízda se spolujezdcem není problém, jen to není na delší trasu.

Nejlepší je ale spotřeba. Dlouhodobý průměr 3,3 l/100 km, ale při delší trase plynulé trase jsem se dostal i na 3 litry.

Nejdelší trasy měly něco přes 100km, nebo několik hodin s přestávkami v sedle. Dá se to v pohodě zvládnout, neměl jsem s tím problém.

Pro začátečníka je to super motorka do všech podmínek (snad jen kromě dálnice) a s tou spotřebou je cestování skoro zadarmo (zvlášť oproti autu). Na ježdění do školy, do práce, na ryby, výlety po okolí je to super. Takže moje požadavky splnila na výbornou.

Jelikož jsem nedávno pořídil auto a na popojížďky si chci pořídit jen Babettu, tak už ji nevyužiju. Takže 27.11.2016 putovala k novému majiteli.

Jardas444
Jardas444 napsal 13.03.13 v 22:49 10b.

Hezký DRko.A nezoufej,jednou si uděláš papíry a koupíš něco silnějšího.Třeba BIGa Dávám 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.03.13 v 22:18 10b.

velmi pěkná a 130 kg není moc