BMW R 1100 S (2002)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 10.3.2013
Aktualizováno 3.7.2017

Nový klenot v mé garáži. Mé první moto BMW .Výborný stroj!!

První dojmy - Je to prostě zvíře,jak se škube po nastartování na stojánku jako nasraný bejk,to je prostě nádhera.Ty brutálně čouhajícý hlavy válců jsou úžasný a zvuk boxer motoru symfonie.Když jsem ji viděl na vlastní oči vypadala lépe než na foto. Precizní spracování BMW je vidět všude!

Doplňky na motorce - Krásné cestovní boční kufry original BMW v barvě metal.moto
Tankvak origo BMW
Gelové sedlo špičkové kvality také origo BMW
Další originál BMW turistiská řídítka bmw
Kryt sedla spolujezdce v barvě moto
Turistické plexi kouřové s deflektorem MRA
Dvoje origo řídítka(vlaštovky a turist.)
Zasuvky na 12V dvakrát
Čiré blinkry
Pancéřové trubičky v barvě moto
Přední blatník carbonový
Nové obě pneu metzeler
protektory hlav válců

Je deset večer a ted jsem ji teprve opustil v garáži,ale až to dopíšu jdu se na ní zase podívat
10.3.2013

Co bych zatím napsal,no najel jsem asi dohromady deset kilometrů a začalo pršet,tak jsme ji naložily do dodávky.
Ale i tech pár km stačilo abych byl velice spokojený majitel.Motorka se chová
vzorově,ta přední vidlice TELELEVER je potřeba si zvyknou ale super.Samozřejmě musím nastavit podvozek,no ale zítra má u nás v liberci zase mrznou a sněžit takže
musím počkat.

Předchozí majitel ji maximálně vybavil a staral se nekompromisně o všechen potřebný serviz.Viz kompletní servizní historie(serviz knížka).

Je 23:10hod 10.3.2013 ,ted jsem kouknul do garáže(motogaráže) a je to teda kurva letadlo!! Musím udělat nějaké foto.

11.3.2013
Venku je -3 a já si prohlížim to moje žihadlo,pořad se nemohu vynadívat.Bráchoví se už z toho bavce přestalo stýskat po v stromu ,ted jen jaké bude svezení.
Dnes jsem ho na chvíly natočil,motor luxus paráda.

15.3.2013 20:54 hod
Je to ještě lepší ,venku je mínus 8 stupnů.Prostě na svezení si budu muset ještě pěkně počkat.Stále se kochám v garáži pohledem na špičkové dílenské zpracování bmw a pořád se nemohu vynadívat.

16.3.2013 22:03
na bavorak jen koukam venku stále snih.Ještě jsem se pořadsně nesvezl,ale už vím co bude jeho nástupce..

17.3.2013
Dnes bylo slunečno ale zima,tak jsem bmw vytáhnul na terasu a nastartoval.Zvuk prostě krááása.Koukam na něj popíjim kafe a pak už jsem to nevydržel oblekl se ,tedy pořádně a jel jsem .Asi 2km hm je zima a sem tam na silnici led.Mašina boží výborná práce a dle mého názoru předvídatelná,no prostě přesně co jsem chtěl.Ale to jen tak kecam protože musím najet pořádných pár km abych se s ní zžil a pak napíšu.

23.3.2013
tak dnes jsem lítal na bavoráku a výborně si na sebe zvykáme.

11.5.2013
Na BMW si člověk musí zvyknout,nestačí jen pár kilometrů.Ale až po více km člověk pozná tu kvalitu.Prostě nadšení a radost z jízdy s pocitem nesmrteného motoru.

2.6.2013
Super moto v liberci uz dva týdny prší!!!

23.6.2013
Nemám moc čas jezdit(práce práce práce),ale jel jsem s Bavorem na sraz do HUMPOLCE.Najel jsem 500 což je zatím u něj rekord no a na dálku to má spotřebu necelých 4,5l/100km !!! SUPER !!!

BMW prodáno a už nechci BMW
Servis je drahý jako kráva.
A ten motor je oproti Japonským moto traktor
No i tak to může dopadnout s láskou na první pohled

patrik-34
patrik-34 napsal 10.02.14 v 22:57

Gratuluju dalsi do rodiny bmw přeji hodně km bez nehody.

patrik-34
patrik-34 napsal 10.02.14 v 22:55

meccanica
meccanica napsal 16.11.13 v 15:03

Super nadsenec. ja mam od letoska tu samou. Boxer cup replica. Jsem taky na starym meste v lb. Nechces zajit na pokec ted pred zimou? Kontakt : jan.svarc@hotmail.cz. diky honza

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 06.10.13 v 11:41 10b.

paráda

HNF
HNF napsal 01.06.13 v 15:06 10b.

Krásný Báwo prostě nejlepší