KTM 990 SMT (2010)

Vlastník Georgik
Vloženo 10.3.2013
Aktualizováno 3.1.2014

Čekal jsem hodně, ale je to ještě o něco lepší.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BB (Vysoké Mýto - Měst - Naprosto v pohodě.

První dojmy - Je to bomba. Poprvé jsem se zamiloval, když jsem ji uviděl, podruhý, když jsem ji nastartoval a potřetí, když jsem vzal za heft. A myslím, že mě to dlouho nepřejde. Neskutečnej zátah, návykový vibrace, příjemnej posez.

Motorku bych doporučil pro - Tomu, kdo chce cestovat i blbnout.

Doplňky na motorce - Koncovky Akrapovič, originál menší kufry.

Po pěti letech ježdění výhradně na čtyrválech jsem byl ze začátku často v omezovači, ale to je tak všechno, co se mínusů týká. A navíc za to nemůže Kačenka, ale já. Jinak jsem vážně nadšenej. Motor je prostě úžasnej, brzdy v pohodě, ale snesl bych trochu ostřejší. Podvozek nemá problém asi s ničím. Na vysoký posez si ještě zvykám a mám tak trochu problém to sklopit do zatáčky, ale myslím, že to dopiluju, až se oteplí. Naprostá extáze se o mě pokouší, když se zaposlouchám. Koncovky od pana Akrapoviče dělaj svou práci na jedničku. Zvuk je neskutečnej. Sytej, hlubokej a dunivej. Kufry jsem ještě nezkusil, ale do Alp už se těším.

ppe
ppe napsal 15.07.16 v 14:04

Může mi někdo poradit, KTM

co mám dělat když mi začnou u SMT 990 vibrovat říditka při 165km/h. Co to je,
poraďte???

ppe
ppe napsal 15.07.16 v 13:59 7b.

Zdravím,
taky jem si koupil KTM 990 SMT 2012 jízda super až na to že při rychlosti 165km/h. mi začnou vibrovat říditka a víc už nemohu ject co to je ?

toša.
toša. napsal 18.04.14 v 17:01

pěkná

rafanvm
rafanvm napsal 09.02.14 v 11:35

Nazdar sousede, všiml jsem si až nyní, že jsi to vyměnil, tak ať to lítá v pohodě

Esemtecko
Esemtecko napsal 11.04.13 v 21:41 10b.

Super krasavice, jsem na tom stejne, porad se kocham taky.
Je to bomba stroj. Mel jsem taky prechod ze ctyrvalců, a ted si rikam, proc az
Tak pozde jšem skoncil u dvouvalce!!
Tak uzivej a hodne stastnych km. Ja zitra delam vymenu vyfuku origo za leo vince vcetne mapy ktm. Tak uvidim.