Yamaha BT 1100 Bulldog (2002)

Vlastník jgg18
Vloženo 6.3.2013
Aktualizováno 6.3.2013

Sešel sem ze silničních motorek a pořídil tuhle krásku s pořádnym dvouválcovym srdcem.

Suzuki GSF 1200 Bandit: dvouvál je srdeční záležitost

První dojmy - Dojmy Vám zatím moc nesdělím dneska jsem se poprvé svezl a zatím spokojenost,otevřené výfuky Devil,příde mi že hůře snáší naše některé silnice,teda spíš už bych řekl cesty než silnice.ale pokud je pěkná silnice je pohoda sedlat tenhle stroj

Nechtěl jsem menší kubaturu než litr a nechtěl jsem už sportovní stroj a když sem našel yamahu s dvoválcovym motorem,vyšším zdvihem,slušným kroutícím momentem ,tak nebylo co řešit :)
Jízda na motorce je pohodlná a motorka se při mých 96 kg lehce ovládá,motor jede pěkně od spodu a umí se pěkně rozjet,ale na závody to nejni,ale kvuli tomu jsem jí nekupoval.
Brzdy jsem slušné a účinné,podvozek je měkký a dobře se vyrovnává s malými nerovnostmi na silnici,ale na našich silnicích už to hraničí s polnačkama.
Ovladatelnost je na místě trochu těžká,ale je to jen o zvyk ,cbrko co jsem měl mi přijde horší v tomhle směru.
Spotřebu zatím zjištuji ,ale musí se ještě udělat počasí,ale to až časem,nějak to neřeším :)
porucha ? akorát jsem měl volný levý výfuk,který jsem už vyřešil a čeká mě výměna oleje.jinak nejni nic potřeba

Motorka je jak stavěná na okresky,zařadit pátý kvalt a držet rychlost mezi 80-100 :) a poslouchat lahodící zvuk z výfuků :)

nexus
nexus napsal 22.03.13 v 17:17 10b.

mám taky pro tuhle mašinu slabost

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 06.03.13 v 20:44 10b.

no teda bulldog,jak se patří

istonbike
istonbike napsal 06.03.13 v 20:09 10b.

Nádhera s těmi pekelnými laďáky bude tenhle Buldoček nádherně blafat přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle tohohle nahatého Véčka