Honda VTX 1800 (2007)

Vlastník collombo
Vloženo 3.3.2013
Aktualizováno 4.3.2022

Láska na první poled a první posaz.

Motorka koupena od topquad-Rychard Řehák - Solidní jednání,rok záruka na prodávané motocykly.

První dojmy - Dojmy mám zatím pouze z posazení na moto,jelikož při koupi,byl venku sníh a mínus čtyři stupně.Takže už se těším na první svezení snad víc než ženich o svatební nocí na sex.

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku by si měli kupovat rači pořádný chlapy,jelikož váží 342kg.

Doplňky na motorce - moto je ve verzi speciální edice S Custom-verze S3.Opěrka Iron moto,brašny,plexi Kappa,padací rám a nášlapy.

Zatím bez jízdních zkušeností,ale měřím 190cm a při posazení na moto,super posaz.Po prvním svezení,se rád podělím o první dojmy.

2.4.2013.Tak sem to psychycky nevydržel,bylo 7stupňů celsia a sluníčko,tak sem musel vyrazit na první cestu s Černou princeznou.
Při vzpomínce na tu jízdu nevím jak to popsat.To co se dělo po krásném,naproston plynulém rozjezdu bez emocí,které sem čekal u tohoto obsahu,se nedá dost dobře popsat.Ještě tet,když si na to vzpomenu,mi běhá mráz po zádech.To byla taková nádhera,že mi po tváři tekly slzy štěstí,jak malýmu harantovy.Ta mohutná síla,ovladatelnost naprosto ůžasná,duální brzdy taktéž bez snahy se zakousnout,přední rovněž krásně dávkovatelné.Ten zvuk mírně upraveného výfuku při jízdě na bubláka přez obec,to nejde popsat to se musí zažít.Když sem vzal za plyn,tak tu sílu dal motor řádně najevo nejen odpichem,zvukem,ale i vybracemi.Prostě sem,,chrochtal blahem''
Skusil sem si jízdu pomalou,jel sem i 170km/h,testoval sem brzdy a ovládání v malé rychlosti a můžu říct,že hondice obstála na jedničku s hvězdičkou.
Takže už aby bylo teplo a mohl sem vyrazit i někam dál.

imunty
imunty napsal 09.05.17 v 20:18 9b.

securitakcz
securitakcz napsal 11.04.14 v 07:55

super motorka, hlavně se drž na kolech bo se těěěžko zvedá ze země těžká krasavice...

Fuksino
Fuksino napsal 02.10.13 v 06:03

Zřejmě slušnej oddíl , taky jsem kupoval mazlíka v topQuadu

Fuksino
Fuksino napsal 02.10.13 v 06:03

Zřejmě slušnej oddíl , taky jsem kupoval mazlíka v topQuadu

Škedo
Škedo napsal 12.09.13 v 09:33

Zdravim ta ,no musimuznat ye si kupil peknu krasku...a co marosa si predal...?