Ducati 749 (2006)

Vlastník 123ps
Vloženo 2.3.2013
Aktualizováno 18.4.2016

MCF Slušovice v rámci Ducati Tour

Vloženo: 26.05.2014, Uskutečněno: 24.05.2014, Stav tachometru: 6615 km, Zhlédnuto: 38x

V sobotu jsem vyrazil testovat SF 848 do MCF Slušovice v rámci Ducati Tour. Kluci to kvůli prvním kapkám deště vzali, takže to nakonec bylo jen na mně
Počasí se umoudřilo, po příjezdu jsem do sebe hodil nějaké grilované dobroty od italského kuchaře a šlo se na to.
Co říci k SF? Příjemná jezdecká pozice, výborná ovladatelnost, hravá motorka, výborný podvozek i brzdy, přijde mi, že oproti mé 749 jede dost Dovedl bych si představit bez problémů na SF vyjet i někde dál.
Myslel jsem, že 749 se mnou už zůstane na věčné časy, ale řekl bych, že je možná čas na změnu. Popravdě řečeno se mi ani nechtělo přesednou a jet zpět na své motorce.
Ještě na závěr velké díky klukům ze Slušovic za pěknou akci a dobře odvedenou práci s organizací a vůbec se vším. Byla to paráda.

• Údržba jaro 15

Konečně jsem uznal , že je nejvyšší čas to seskládat dohromady. Náplně a vše kolem už mám chvíli vyměněny, proto jsem jen doleštil svody připravky od Autosolu - Bluing Remover + Metal Polish. Šlo to parádně i rukama, dol

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2015
    Uskutečněno: 10.04.2015
  • Komínovka přes Drahany

Nebylo bohužel moc času, takže již tradiční obligátní komínovka přes Drahany a Drnovice a zpět po staré vyškovské ale tentokrát v netradiční sestavě s jedním Introšem a s bráchou na SV :-) Počasí parádní, cesty čisté,

Vloženo: 28.07.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014
  • Nežij vteřinou 2014

V sobotu spousta zajímavých věcí, strojů a lidiček na již 7. ročníku policejní akce "Nežij vteřinou" která se konala v překrásném areálu Sloupsko - šošůvských jeskyní v Moravském krasu. Spousta lidí a motorek a myslím ce

Typ: Sraz
    Vloženo: 09.06.2014