Can-Am Spyder RT (2011)

Vlastník janpeska
Vloženo 2.3.2013
Aktualizováno 20.4.2016

Tříkolka ideální pro ty, koomu manželky nedovolí motorku, nemají ŘP na motorku a chtějí být trošku více v bezpečí než na motorce

Motorka koupena od FIRMA:Bohemia event (Praha 4-Libuš) - Jen ty nejlepší, na všem jsme se perfektně domluvili.

První dojmy - Chtěl jsem motorku, ale žádnou divočinu, něco cestovního, velkého a vychytaného, ale řidičák na ni nemám, ostatní mi povídali něco o dobrovolném dárci orgánů a pak jsem narazil v jedné půjčovně na mého Spydera RT. Půjčil jsem si ho, zamiloval...:-)

Je to pohodlené na cestování i ve dvou, je to spíše takové "fotrovské" a pohodlné odreagování, protože je stroj prošpikovaný spoustou bezpečnostních systémuů, takže nedovolí člověku dělat moc blbostí.
V roce 2012 jsem na ní najezdil cca 2000 km. Koupil jsem si ji o prázdninách a jsem maximálně spokojený. Jediné co jí můžu vytknout je větší spotřeba. Má nádrž na 25 litrů, takže se s ní dá ujet cca 250 km.

šjiří
šjiří napsal 25.06.19 v 22:07 10b.

přidám se do hodnocení-absolutní pohodlí jak při jízdě tak i v dešti.Za dva roky jsem s nim/RT2011/najezdil
22tis.km.Spotřeba je fakt velká,při jízdě po dálnici do Dánska 11-12litrů.Max po 180km už jsem musel hledat pumpu.Je to hlavně tím,že jsem měl dvouválec a pětikvalt.Od roku 2014 je 6ti kvalt a 1330 obsah-130koníTo je jiná písnička.Kdo ji má,tak spotřeba je fakt kolem 7 litrů.Vřele doporučuji.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 20.04.16 v 22:41 10b.

BlackBul
BlackBul napsal 06.05.14 v 10:40

Za pochvalu ,děkuji. Jsem rád,že nejsem sám, kdo má rád tento stroj.Co spotřeby se týče, měřil jsem dvakrát či třikráte a prúměr mi vychází cca kolem 7l n a100. Rád bych Ti odpověděl na otázku kolik tam ujedu po hladové kontrolce, ale fakt nevím. Zjistím a napíšu. Zatím se měj a snad se potkáme na nějakém srazu. Brno není tak daleko. 16.5. budu na srazu HADINKA Vítkov. Jedu se tam podívat, byl jsem loni a super.Zatím se měj

BlackBul
BlackBul napsal 05.05.14 v 22:53

Asi jezdíš dravější jízdou že máš spotřebu kolem 10l, jsem asi pohodovější, já se pohybuji kolem 6,7l/100km. Jinak jsem stejného názoru, prostě pohodička

Rorejda
Rorejda napsal 25.08.13 v 21:43 10b.

Až na tu spotřebu nádhera