Honda X8R-S (1999)

Vlastník Macek01
Vloženo 28.2.2013
Aktualizováno 6.5.2013

Je to taková motorová pila, ale zdá se, že bude sloužit dobře. Hlavně na krátký trasy, třeba nákup lahváčů :D

První dojmy - Po zprovoznění mě překvapila svojí akcelerací a obratností

Motorku bych doporučil pro - Pro každého i rybáře.

Doplňky na motorce - K&N filtr, výfuk scorpion a další

Loni na podzim jsem si u kamaráda v garáži všiml odložené malé Hondičky a ptal jsem se ho co s ním má v plánu. Řekl mi, že ho asi někdy dá dohromady pro děti, ale nějak se mu do toho nechce, protože si to ty parchanti nezaslouží. :D:D

Slovo dalo slovo a nakonec jsme se dohodli, že si ho od něj koupím a pokusím se ho dát dohromady, okamžitě po dohodě jsme začali hledat po celé garáži vše co mu z něj zbylo. No moc toho nebylo a hlavně kapoty byly nekompletní a rozlámaný.

Druhý den, jsem ho naložil na vozík a převezl k sobě domů, doma sem si vyslech něco o šrotech a bordelu, ale na to si chlap zvykne :D. V dalších dnech jsem se pomalu začal ohlížet po náhradních dílech a sepisovat co vše bude potřeba.

Byl jsem vlastně rád, že budu mít čim vyplnit zimní období a tím pádem bude kratší čekání na sezonu, protože na Introši mě čekala akorát běžná údržba.

Dnes je Hondička kompletní a vypadá o něco lépe, než když jsem ji objevil a už není nazývaná šrotem.

Mějte se fajn a přeju supr sezonu 2013.

Marcel

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 31.03.13 v 21:02 10b.

fak pěknej kousek jen tak okol komína gratulejšn