Honda CBR 600RR (2004)

Vlastník kaczenka
Vloženo 18.2.2013
Aktualizováno 20.9.2016

lehká, obratná v elegantní černé barvě..prostě CeBRo

Kawasaki ZX-6R Ninja: důvod neuveden

První dojmy - měla jsem jasno hned od začátku, že si budeme rozumět, vysněná motorka od které už jsem věděla co očekávat takže v ničem nezklamala a teď už jen překvapuje, je ideální ve všech směrech

Hned jak jsem ji uviděla, tak jsem věděla že je moje.. motorově skvělá, poslušná motorka, vzhledově luxusní..
Zatím máme tuto sezonu najeto něco kolem 6ti tisíc a až na malé mouchy v podobě chlazení motoru, které už jsme vyřešily s ní nemám nejmenší problém, podvozek překvapil, brzdy super, ovladatelnost na jedničku, jízdu se spolujezdcem nemohu posoudit, protože nikoho nevozím, jediný mínus této krásky je úložný prostor, kde i povinnou výbavu jsem musela trochu ošidit.
Asi jako každá silnička si nejvíc rozumí s kvalitním asfaltem a nejlíp si zatím chrochtala na okruhu, cestovat se na ni dá taky, když není člověk moc rozmlsanej a snese sem tam nějakou bolest zad a křeč v noze..akorát nabalit se na ni na týdenní výlet je trochu problém vzhledem k laufu pod sedlem se minimalizuje možnost, jak uchytit zavazadla. No ale když ji miluješ, není co řešit!!

Tiboon
Tiboon napsal 02.09.21 v 12:33 10b.

moc pěknej psík, Givi?

toša.
toša. napsal 01.04.18 v 09:07

přeji super sezonu 2018

BoB-R6
BoB-R6 napsal 13.07.14 v 18:02

toša.
toša. napsal 23.03.14 v 15:04

ahoj kačko tak jsi obnovila svuj moto park já jsem na tom stejně pěkné fotky tak snad se letos někde spolu svezem letošní dovolená naší party by měly být jeseníky

pavčacbr
pavčacbr napsal 09.12.13 v 13:58

Krásná mašina, boží pesan a ten výfuk