BMW R 1150 R (2002)

Vlastník Tony.av
Vloženo 16.2.2013
Aktualizováno 31.5.2016

Motorku jsem si vybral z duvodu prechodu na silnejsi stroj, kvuli vzhledu a kvalite zpracovani BMW.

Motorka koupena od moto-x7 - Vyborne jednani, super domluva :-)

BMW R 1150 GS: Hodne najetych km a vice majitelu u kazde motorky. A hlavni duvod nevyuziti teto moto.
BMW R 1150 GS Adventure: Hodne najetych km a vice majitelu u kazde motorky. A hlavni duvod nevyuziti teto moto.

První dojmy - Prvni dojmy z motorky byly opravdu zajimave, necekal jsem ze mi padne do oka ihned jak ji uvidim. Polepy vzhledu Rockster dodavaji motorce urcity bonus a na prvni pohled z boku to lajk nepozna. Jedine v cem je rozdil tak jsou svetla a kosa pod motorem ktera asi pristi zimu vyroste na me masine, ale to je predbihani, ted mame sezonu 2013 pred sebou.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro člověka který ví co chce, ja jsem chtěl BMW cestovní a zároveň sportovní ... to se mi povedlo.

Doplňky na motorce - 2 original kufry BMW touring, brašna BMW, alarm na DO original, teploměr wunderlich, nova zrcatka, laděný výfuk Remus Revolution, přídavná LED světla, Led osvětlení SPZ, blastry, zadní kufr s osvětlením.

Prvni impulz ke koupi teto motorky byla samozdrejme letni dovolena v zahranici uskutecnena na moto. Ikdyz moje volba na minulou sezonu nebyla vubec spatna a s malym GSkem jsem se paradne naucil, tak na letosni sezonu byla volba trochu nejasna, premyslel jsem o velkem GS, i o adveturovy, ale padlo mi oko na Roadstera. Doufejme ze volba byla spravna a nebudu zklamany. Uz se nemuzu dockat az na ni sednu a projedu se nejaky okruh kolem komina a pak samozdrejme i dal

Tak po třech měsících co je sezóna, jsem s motorkou 100% spokojen.
Povedla se výborná koupě, už i po dovolený na slovensku a motorka slouží jak fík. Zatím vše bez problémů, zvažuji na zimu montáž PowerComanderu na upravu výkonu s tím laděným výfukem a svodem.
Ted pred dovolenou jeste probehne malý servis seřízení ventilů a klapek.

Už se těším na velkou dovolenou do Italie, Slovinska, Rakouska.

gvuzd
gvuzd napsal 02.05.16 v 00:27 10b.

Ahoj, prosim te nemas na to navod k obsluze? Mam Rockstera taky, ale je to moje prvni BMW, tak bych si rad precetl nejaky tipy triky v manualu a nemuzu nikde sehnat... Mohl bych si okopcit pokud mas? Jinak zatim jezdim a spokojenost. :) dik, Michal

Karel-TP
Karel-TP napsal 25.04.14 v 13:26

Zdravím, mám ten samý stroj. Nemáte zkušenost s unikáním oleje plnícím víčkem na válci při jízdě?

schargemusic
schargemusic napsal 23.03.14 v 10:58 10b.

schargemusic
schargemusic napsal 23.03.14 v 10:57

Nejhezčí boxer .Taktéž přeji mnoho šťastných km a pohody v sedle
v tomto roce

Tony.av
Tony.av napsal 11.04.13 v 22:56

Asi u sebe v garáži :) jojo je to krasavec :) děkuji