Kawasaki ZZR 1400 (2007)

Vlastník KráťaPv
Vloženo 13.2.2013
Aktualizováno 22.3.2017

Letí jako pichlá svině šídlem.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Nemůžu si na nic stěžovat. Spíš naopak!

Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: Horší ovladatelnost a brzdy.

První dojmy - Měřím 183cm úplně bez problému sem se Kawu poskládal. Překvapila svou ovladatelností na to jak je mohutná. Zřejmě soudruzi dobře rozložily váhu. První jízdou sem byl nadšen. Tak sem ji koupil.

Chtěl sem silnou a rychlou motorku a přitom se nekrčit na Supersportu.
S Kawou se dá jed hodně rychle a sportovně ,ale i na kochačku. Ale kdo by si kupoval takovouhle motorku kdyby se chtěl kochat. Na to je určitě lepší spousta jiných typů motorek.
Na její délku a váhu dobře ovladatelná,motor do 5ti tisíc kliďas od 5ti začne jed a od 9 je to oheň!!! Brzdy (kotouče) origo u 30 tisících sem musel měnit vyhřáté začly kopat. Dal sem Bremba a super. (zatím) Než měla přítelkyně svoji motorku ,tak jezdila se mnou a byla zviklá na Suzuki GSX 1400 po přesedlání na Kawu si nestěžovala a to jsme i trošku cestovaly po Vlasti. To já sem se na delších cestách trápil trošku víc na cestování bych spíš asi doporučil Kawasaki GTR 1400 osobně s ní zkušenosti nemám ,ale když už se podíváte na ten posed tak to musí být jasné.
Úložný prostor??? tak maximálně na lékárničku.
Servis? Když jste trošku šikovní tak ten olej a svíčky si vyměníte samy. A ten zbytek asi servis,ne?
Každá sranda něco stojí.
Mě prostě Kawasaki ZZR 1400 sedla !!!

Čadil
Čadil napsal 08.02.19 v 09:45

bomba mašina a pěkny fotky

Čadil
Čadil napsal 08.02.19 v 09:45 10b.

bomba mašina a pěkny fotky

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 23.03.17 v 12:17 10b.

Tak tomu rozumím .

kuplir
kuplir napsal 31.12.15 v 14:16 10b.

Jsi o dva stoje pozadu jinak byla pěkná

Bart1101
Bart1101 napsal 16.09.13 v 00:57 10b.

nádhernej stroj 10b.