KTM 990 Adventure R (2011)

Vlastník lobo6
Vloženo 13.2.2013
Aktualizováno 13.2.2013

Nepříliš pohledná Black bitch co je napěchovaná tím nejlepším co je redy TO race

Motorka koupena od FIRMA:Flash team & Czech KTM club (M - OK

První dojmy - Malinko divočejší vstřikování citlivé na křečovité zápěstí , hlučný motor jako když je těsně před smrtí,nepohodlné sedlo na sedění ale výborné ve stoje,pěkně rozežraná a tím menší dojezd na dvě nádrže bez ukazatele stavu paliva.

Motorku bych doporučil pro - Těm kdo nemaj hluboko do kapsy

Doplňky na motorce - hefty Daytona, navi Zumo 500, tlumič řízení Scott,rajdy Protaper, padáky Holan, Scottoiler

Vybral jsem si tuto mrchu proto že jsem se na ní mohl svézt jak v terénu tak i na asfaltu najednou na motardové trati, a od té doby jsem měl o ní vlhké sny. V prasátku bylo kulové tak jsem se dvě léta snažil že ji vlastně nepotřebuji protože její potenciál nemám šanci využít, a také přeci nejsem magor co vysolí 300k za něco co má jen dvě kola. No nakonec jsem nevydržel (mám slabou vůli) ale zatím nelituji, protože i mrdal jako já má občas nárok si připadat jako pilot Paris-Dakar.

StepanP
StepanP napsal 24.02.21 v 22:00 10b.

eRko je eRko...

Koprto
Koprto napsal 19.10.14 v 17:58

Pěknej stroj, at slouzi, mohli bychom se v pristi sezone svezt

themasterjan
themasterjan napsal 07.04.13 v 09:35 10b.

Krásná Káťa taky až bych jednou presedlal na cestovnější šel bych do takovéé... 10 b

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 16.02.13 v 18:29 10b.

luxus

cat-nikita
cat-nikita napsal 14.02.13 v 14:51

Vítej v klubu " ne příliš pohledných, ale o to zábavnějších"