X-motos XB 33 (2008)

Aktualizováno 22.3.2015

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Trochu údržby

Začal ze spodku motoru prosakovat olej, takže přetěsněno. Odstředivka oleje byla úplně povolená, ještě že nedošlo k nějaké katastrofě. +o( Dále jsem zkouknul ventily a rozvody, vše ok.

Vloženo: 06.07.2013
    Uskutečněno: 06.07.2013
  • Kyvka

Tak přepáčko vyčištěno namazáno a složeno, ložiska zatím drží ale trošku reznou, při dalším rozebrání vyměním všechny což se dost prohnu- je jich tam tak 6 +o( Ted' už jen počkat na nový ložiska do uložení, nový vodít

Vloženo: 07.05.2013
    Uskutečněno: 07.05.2013
  • Vůle kyvky, tachometr.

Pustil jsem se do demontáže kyvky z důvodu vůle uložení. Po vyjmutí mě čekalo nemilé překvapení v podobě už dosti rozžvýkaného ložiska, na druhém konci v pořádku. Takže třeba vyměnit jak ložiska tak i pouzdra- ty se mi t

Vloženo: 28.04.2013
    Uskutečněno: 28.04.2013
  • Jazda

Tak jaro se pomalu blíží, a venku už jsou slyšet omezovače kapotovaných super strojů :-D Dnes sem se pustil do výměny oleje, vypustil jsem pěkně vyjetou černou břečku (u) s novým olejem Q8 10w-40 bude motůrek zas do zl

Vloženo: 02.03.2013
    Uskutečněno: 02.03.2013
  • Zima s číňanem

Už bylo na čase se trochu odreagovat od nervování :[ s eMZetou. V čerstvém sněhu se lítá parádně. V blízké době nás čeká výměna oleje, jelikož barva původního se mi zdá už nezdravá a k tomu nevím kdy byl naposledy měně

Vloženo: 20.02.2013
    Uskutečněno: 20.02.2013