Kawasaki Z 1000 (2004)

Vlastník Jaster
Vloženo 8.2.2013
Aktualizováno 13.1.2015

S těžkým srdcem prodaný Bandit a výměna za Z1000.

První dojmy - Krása na pohled, super zvuk, projel jsem ji jen 5km, je zima a na řezaných slickách se moc dobře nejede. Koupená v zimě, tak jsem ji ani neprojel, ale při projížďce to nikam netáhne, tak rám je snad v pořádku. Motor jsem ani nevytočil na tom kousku, jen do těch 6-7000ot, kde má ta motorka dost velký vibrace jako každej zed...

Doplňky na motorce - Laděné výfuky Ixil, street řidítka, závažíčka (dural), padáky, klín pod motorem, krytka sedla, vyšší plexi Skidmarx, pancéřové hadice Galfer, Ukazatel zařazené rychlosti PZ Racing, rutan protektory do rámu a os kol, lámací nastavitelné páčky, Magazzi zrcátka, Tlumič řízení
Doobjednán vyšší plexi štítek

t

Naskytla se vcelku výhodná koupě, a tak jsem svýho bandita 600 poslal dál (s hodně těžký srdcem), navíc na něm bylo vše hotové a nemuselo se nic měnit. Už se těším ale na jaro až začnu jezdit na zedovi.
skoro nic jsem nenajel, hodnotit budu později
---
Už ji jezdím 2roky a jsem maximálně spokojen. V nižších otáčkách to nebylo ono, vyřešil jsem zpřevodováním a dal o zub menší kolečko dopředu. To byla správná volba, jede krásně odspodu a reaguje hned na otočení plynu. Dá se s tím jet klidněji, ale více láká samozřejmě přidat. Nad 6000 přichází to hlavní divadlo a dokáže pěkně zatáhnout za ruce a v džínách mou prdel zastaví až sedlo spolujezdce.
---
Před zimou 2015 jsem dokoupil doplňky a lámací páčky od Rutana, tlumič řízení.

GallisMajki
GallisMajki napsal 16.08.13 v 05:14

Je krásný, veľmi originálne riešené laďaky 10b.

Nechuťák
Nechuťák napsal 05.03.13 v 18:02 10b.

Fakt krasavice

HonzaZ1000
HonzaZ1000 napsal 08.02.13 v 19:58 10b.

Moc pěkný Zetko .. Vypadá zajímavě, ať slouží a přeji mnoho spokojených kilometrů v jeho sedle. Myslím, že po Bandasce super volba

biosák
biosák napsal 08.02.13 v 15:32 10b.

pěkná,tak ať slouží.10b.