Adamoto Fighter 50 (2006)

Vlastník Grosmik
Vloženo 3.2.2013
Aktualizováno 10.2.2013

Je to malý 4t čínský skůtr Adamoto fighter 50 nebo také Jinlun JL50-QT5.

Motorka koupena od Tesco - Dobrá zkušenost

První dojmy - První dojmy byly velmi kladné. Je to vlastně moje první motorka. Když jsi ho táta před šesti lety koupil byl jsem velmi nadšen. Ihned jsem věděl že budu chtí řidičák AM. Je malý a né moc svižný, ale když jsem ho dostal tak jsem zadřel válec (nedolil jsem olej :D ) V tu chvíli jsem byl naštvaný, ale má to i své světlé stránky. Musel se tedy koupit nový píst. Hledal jsem a našel jsem válec o objemu 80cc, tak jsem ho objednal. Po namontování se výkon zvedl tak 2X. Nyní se vyrovná 2t skůtru. Max. rychlos po rovince je tak 70km/h a z kopce 90km/h. Jsem s ním spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Tento skůtr je asi pro 15ctileté kluky jako jsem já uplný ideál a na naučení úplně stačí.

Doplňky na motorce - Jako doplňek bych asi uvedl kufr.

Zkušenosti s tímto skůtrem jsou především kladné. Jízda je velmi plynulá. Motorově je na tom dobře, ikdyž kopce jsou pro skůtr občas práce. Brzdy jsou velmi citlivé a byl jsem překvapen jak dobře brzdí. Při první brždění jsem málem moto položil kvůli zablokování předního kola. :D Podvozek je celkem dobrý a pohodlný až na přední vidle, které jdou i při menší díře až na doraz. Co se týka ovladaatelnosti ta je v celku dobrá. Spolujezdec se také cítí velmi dobře (než jsem měl papíry tak jesm tak jezdil. Asi 5let :D). Úložný prostor je velmi velký. Je pod sedačkou kam se vejde lékárnička i přilba. Spotřeba je někde kolem 2,5 - 3l. Poruchy zatím žádné (až na zadřený válec :D). Motorka se samozřejmě nejlépe cití na silnici, ikdyž jsem byl překvapen jak zvládá jízdu po poli. :D A na závěr, s moto se nedá moc cestovat, ikdyž je to pochopitelné jelikož je to sktůtr.