renocar_unor

Honda FMX 650 (2005)

Vlastník BoBo1
Vloženo 2.2.2013
Aktualizováno 6.9.2015

Výroba nýtovačky a výměna řetězovky

Vloženo: 30.03.2014, Uskutečněno: 22.03.2014, Zhlédnuto: 12x

Potřeboval jsem vyměnit řetězovku,ale v mém okolí jsen nesehnal nýtovačku na řetěz. Tak jsen jí vyrobyl, abych nemusel nýtovat spojku na hulváta kladivem. Je to jednoduchý svařenec ze silné rámovky. Použil jse pevnostní šroub M 12 s jemnýn stoupáním s maticí. Šroub je stočen do kužele a zakalen. Řetězový kola byly ještě v pohodě,ale měnil jsem preventivně. Zato řetěz býl po smrti a hodně vytahaný. Výměna proběhla v pohodě spojka byla promazána a nýtovačka pracovala jak měla, ale vydržela jen jeden řetěz. Na příští nýtování je třeba pěchovaci hrot šroubu upravit.

• Výroba plexi a deflektoru

Mám přilbu s kšiltem a vadilo mi jak se přetahuji s větrem hlavně, když jsem otočil hlavu do strany. Vyrobyl jsem držák, plexi a deflektor. Deflektor jsem použil jem dvakrát, protože není třeba. A je to paráda :-D o dos

Vloženo: 03.08.2014
    Uskutečněno: 26.04.2014
  • Suchý trénig

Proč si trochu neprotáhnout tělo, když je venku zima na projížďku (pro někoho je třeba i pěkná kosa akorát). Nedávno jsem viděl zajímavý videjko: http://www.youtube.com/watch?v=cQGth2j5LyA kde Petr Vorlíček ukazuje he

Vloženo: 16.04.2014
    Uskutečněno: 16.04.2014
  • Přídavná nádrž

Vyrobil jsem přídavnou nádrž,abych zvýšil dojed. Vín,že v Čechách je pumpa za každý třetím rohem takže to není třeba, ale spíš jsem to pojal jako domácí cvičení. Nejdříve jsem vyrobil papírový model pak roztříhal a překr

Vloženo: 15.04.2014
    Uskutečněno: 15.04.2014