Honda FMX 650 (2005)

Vlastník BoBo1
Vloženo 2.2.2013
Aktualizováno 6.9.2015

Vloženo: 03.12.2013, Uskutečněno: 02.12.2013, Zhlédnuto: 9x

Nasadil jsem na moto panceřovou hadici a dokonce měli červenou. Zatím proběhla jen suchá zkouška, ale na první omak páčka ztvrdla a pocit z gumové žvejky je pryč. Hadice je dělaná ve firmě JSC v Pelhřimově (výroba tlakových hadic) z metráže a na počkání. Když jsem viděl, že mají červenou variantu, tak bylo rozhodnuto. Hadici jsem chtěl vrchem přez budíky origo je za maskou kolem světla, proto se musely vyrobit ještě dva kluzné držáky na vidlice. Pak už jenom namontit a odvzdušnit coš byl trochu problém kvůly hornímu oblouku , ale vše dopadlo ok

• Výroba plexi a deflektoru

Mám přilbu s kšiltem a vadilo mi jak se přetahuji s větrem hlavně, když jsem otočil hlavu do strany. Vyrobyl jsem držák, plexi a deflektor. Deflektor jsem použil jem dvakrát, protože není třeba. A je to paráda :-D o dos

Vloženo: 03.08.2014
    Uskutečněno: 26.04.2014
  • Suchý trénig

Proč si trochu neprotáhnout tělo, když je venku zima na projížďku (pro někoho je třeba i pěkná kosa akorát). Nedávno jsem viděl zajímavý videjko: http://www.youtube.com/watch?v=cQGth2j5LyA kde Petr Vorlíček ukazuje he

Vloženo: 16.04.2014
    Uskutečněno: 16.04.2014
  • Přídavná nádrž

Vyrobil jsem přídavnou nádrž,abych zvýšil dojed. Vín,že v Čechách je pumpa za každý třetím rohem takže to není třeba, ale spíš jsem to pojal jako domácí cvičení. Nejdříve jsem vyrobil papírový model pak roztříhal a překr

Vloženo: 15.04.2014
    Uskutečněno: 15.04.2014