Honda FMX 650 (2005)

Vlastník BoBo1
Vloženo 2.2.2013
Aktualizováno 6.9.2015

Vloženo: 27.09.2013, Uskutečněno: 14.09.2013, Zhlédnuto: 4x

Asi každý má oblíbený nějaký úsek silnice nebo kus zajímavého terénu či místa na která se rád vrací a projede si je i vícekrát. Kousek od baráku mám dva takové úseky, které si dávám pořád dokola. Krásná hladká silnice, kde na jednom úseku jsou devádesátistupňové vingly. Jinde zase pár opravdových vracáků s výškovým převýšením, které jsou fakt . Opět jsem tam byl!! Bylo to nedávno a chtěl jsem pojezdit gumu před výměnou. Už byla dost na hadry a trochu jsem se bál to sklopit až na stupačku . Škrtnu si snad příště s novou a zajetou . Stupačky mám dost vysoko a jsem docela lehký, takže škrtnout chce trochu odvahy a odříkání. Posílám pár fotek.

Kenny_F (0) napsal 28.09.2013 v 20:37

škoda, že je to pro mě tak z ruky, protože zatáčky vypadají slušně

• Výroba plexi a deflektoru

Mám přilbu s kšiltem a vadilo mi jak se přetahuji s větrem hlavně, když jsem otočil hlavu do strany. Vyrobyl jsem držák, plexi a deflektor. Deflektor jsem použil jem dvakrát, protože není třeba. A je to paráda :-D o dos

Vloženo: 03.08.2014
    Uskutečněno: 26.04.2014
  • Suchý trénig

Proč si trochu neprotáhnout tělo, když je venku zima na projížďku (pro někoho je třeba i pěkná kosa akorát). Nedávno jsem viděl zajímavý videjko: http://www.youtube.com/watch?v=cQGth2j5LyA kde Petr Vorlíček ukazuje he

Vloženo: 16.04.2014
    Uskutečněno: 16.04.2014
  • Přídavná nádrž

Vyrobil jsem přídavnou nádrž,abych zvýšil dojed. Vín,že v Čechách je pumpa za každý třetím rohem takže to není třeba, ale spíš jsem to pojal jako domácí cvičení. Nejdříve jsem vyrobil papírový model pak roztříhal a překr

Vloženo: 15.04.2014
    Uskutečněno: 15.04.2014