Jawa 250/353 Kývačka (1961)

Vlastník FreeRider.A1
Vloženo 28.1.2013
Aktualizováno 24.3.2014

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Po velmi dlouhé době

Tak po dlouhé době jsem se dostal konečně k Trdle. Postup nastal v následujícím : > Místo samotných pružin do vidlic jsem nakonec na burze pořídil rovnou celé vidlice. U kterých jsem bohužel po nasazení přišel na to,

Vloženo: 24.01.2014
    Uskutečněno: 24.01.2014
  • Skládání-kompletace-sprovoznění 5

Dnes jsem opět konečně uloupil kus času pro Trdlu ;-) V první řadě jsem zapojil obyčejný vypínač/přepínač na zapalovací trasu , aby jsem to nemusel stále chcípat vyndáváním fajvky. Po zadělání baterie chytla na 2

Vloženo: 01.04.2013
    Uskutečněno: 01.04.2013
  • Skládání-kompletace-sprovoznění 4

Tak včera jsem konečně pořídil baterku :-DD Okamžitě jsem jí dolil a druhý den hodil na nabíječku. Dnes jsem ji ihned po škole montoval na motorku a odzkoušel jiskru. Hodila (ještě aby ne když je nová :-D ) Ihned

Vloženo: 21.03.2013
    Uskutečněno: 20.03.2013
  • Skládání-kompletace-sprovoznění 3

Bohužel v posledních pár dnech se Trdla jen tak válí ladem. Z nedostatku času i financí zatím jen probírám teoretické úkony, tj. pomocí katalogu nd apod. sepisuji co bude všechno potřeba na její kompletaci do originální

Vloženo: 16.02.2013
    Uskutečněno: 16.02.2013
  • Skládání-kompletace-sprovoznění 2

Tak jsem s tím dnes opět pohnul ;-) Zase blíže nastartování a sporvoznění. Zapalovací okruh jsem dneska konečně oživil ,dovezl jsem baterku a jawka hodila jiskru ,KONEČNĚ první krůček ke startu :-) Pro info. Obejí

Vloženo: 07.02.2013
    Uskutečněno: 06.02.2013
  • Skládání-kompletace-sprovoznění 1

Tak aktualizuji fázi TRDLY. Včera jsem se s ní opět kousek posunul. Mým cílem je momentálně sprovoznění zapalovacího okruhu a nastartování.

Vloženo: 05.02.2013
    Uskutečněno: 05.02.2013
  • Začátek skládání

Tak , před pár dny mi přišly úchyty motoru. Teprva dnes jsem se dostal k jejich montáži na rám. Posléze jsem musel vymezit uložení hlavního stojanu , protože jsem přišel na takovou věc , že průměr ,,trubky" na čep má v

Vloženo: 04.02.2013
    Uskutečněno: 03.02.2013