Honda CBR 600RR (2007)

Vlastník hondabest
Vloženo 25.1.2013
Aktualizováno 9.8.2013

vysněná motorka... , už 3 roky jsem po ní počumoval a jen tajně doufal že ji budu mít a po dlouhém šetření ... tadááá :D

První dojmy - úžasný záběr, výkon ... něco co nejde popsat, přesedlání z Hondy CBR 125 R i když na stejně silných už jsem jel, ale zatím 100%tní spokojenost

Motorku bych doporučil pro - pro mě :D

Doplňky na motorce - zatím jen padáky, elektronický tlumič řízení (je již z výroby), racing plexi

než začnu tak bych chtěl napsat to že mam u pí*i všechny ty buzeranty co davaj minimum bodů (a píšou sprosté komentáře které mažu, protože co je komu do toho co ja delam, tak kritici nechte si kecy nezajima mě to podívejte se, počtěte si ale slušně a v klidu stejne vše udělam tak jak chci já ) a léčí si tak komplexy toho ze na neco takového nemají a nebo problemy z dětství

Vybral sem si tento stroj kvůli vzhledu (moc se mi líbí) a kladným odezvám od uživatelů, super 4 válcová stříkačka a "držák" kterej nikde nenechá takže spolehlivá a spotřeba taky ucházející na výkon 88 KW ...

takže koupě proběhla 27.5.2013

15.6.2013
Najeto 29745 km. Komplet rozebrání a výměna oleje, olejového filtru, brzdové kapaliny, sacího filtru (sportovní K&N) a chladící kapaliny. Kontrola rozvodů, ventilové vůle a svíček (Denso Iridium). Vyčištění chladiče a komplet kontrola. Vše je ok a hned se mi na ní jezdí líp .

3.7.2013
Najeto 30450 km. Výměna ložisek v předním i zadním kole (celková cena 2000 Kč SKF ložiska a simerinky) a chystám se na CNC páčky a kontrolu ložisek v krku řízení

Lukydoga
Lukydoga napsal 28.11.18 v 19:33 10b.

Moc pěkná mašina moje vysněná

K660S
K660S napsal 23.05.15 v 13:16

z tech slajdru na kolenech sem spadnul ze zidle

Extremistka
Extremistka napsal 02.06.14 v 20:44

pěkné moto... na focení ideál :)

context
context napsal 15.03.14 v 18:34 10b.

krásna tak ať slouží, přejí hodně km bez nehod

Saky24
Saky24 napsal 14.08.13 v 20:43

Nejvíc úžasná !!! :))) ;)