BMW R 1150 R (2004)

Vlastník dragon1
Vloženo 22.1.2013
Aktualizováno 11.3.2024

Jestli existuje motorka, která mě nejvíc nadchla,tak je to BMW r1150R rockster, Mohu říct,že jízda je radostí, přesně dělá to co od ní chci. Přesednutí z draka na hrochaje velký rozdíl ve stylu a ovládání.Neskutečná dokonalost /zátah/nadčasovost..

První dojmy - Při první jízdě se člověk musí hned seznámit z odlišným ovládání blinkrů,pohoda.Dále brzdící moment motoru,bylo třeba se naučit jet plynule,ale dvě jízdy a bylo po starostech.Do zatáček padá sama,nízké těžiště boxeru super,brzdy a podvozek excelentní..

Motorku bych doporučil pro - Pro klidný cestovní jezdce, kteří ví co chtějí od požitku z projížďky. Pro ty kteří hledají individualitu a jedinečnost, vždy chci moto,které není tuctové,ale odlišuje se a vyčnívá z řady:-)

Doplňky na motorce - zadní karbon kryt kola,ochrana rukou a válců Touratech,plexi Wunderlich,výfuk Remus,klín,komfortní sedlo pro ledvinku není na fotce,kufry pro cestování,hodiny origo,nyní zakoupen konečně centrální stojan..žárovky diadem ,čiré sklíčka..

klady :zátah od spodu,velká nádrž,pancéřové hadičky,6.převodový stupeň,ABS,posilovač brzd,síla motoru,vzducháč s olejovým chlazením,bezúdržbový kardan,centrální stojan,precizní zpracování,vyhřívané gripy,skvělé pro cestování..
zápory : hlídat spotřebu oleje cca 0,2 dcl na 1000km,blinkry,hmotnost.,katastrofální zabudování baterky- nechápu?nic co by se nepřekouslo,hrubý chod převodovky oproti japoncům
Všechny zkušenosti postupně doplním!!!

Motto:Cesta je cíl...Je jedno načem jezdíš, ale důležité je, být motorkářem v srdci

tomcruise77
tomcruise77 napsal 12.03.24 v 06:00 10b.

Ahoj, parádní kousek.

Rado_
Rado_ napsal 26.04.20 v 18:25 10b.

Mám tutéž, takže bez komentáře 10b

LubinWR
LubinWR napsal 20.07.18 v 17:00 10b.

gvuzd
gvuzd napsal 02.05.16 v 00:29 10b.

Ahoj, prosim te nemas na to navod k obsluze? Mam Rockstera taky, ale je to moje prvni BMW, tak bych si rad precetl nejaky tipy triky v manualu a nemuzu nikde sehnat... Mohl bych si okopcit pokud mas? Jinak zatim jezdim a spokojenost. :) dik, Michal

alterego
alterego napsal 21.05.14 v 20:26 10b.

taky už mi míří do garáže,tak jsem na ni zvědavý