Suzuki GSF 1250 Bandit (2008)

Vlastník banda1250
Vloženo 20.1.2013
Aktualizováno 22.1.2013

...v mých letech pro mě ideální.Vzpřímenej posaz,pohodlná.Není problém najet v kuse 300-400 km.

První dojmy - ...krouťák,krouťák a zase krouťák proklatě nízko položenej.Je jedno jestli jedeš trojku nebo šestku i při mých skoro 100 kilech,postačí jen otočení a jsi pryč.Nejsem závodník,ale tohle miluju..."svižnou jízdu na naháči".

Doplňky na motorce - plexi,nosič Givi,kufr Givi,origo padáky Suzuki, carbon laďák mivv GP

Jízda na velký bandasce je pro mě vrchol,protože jsem měl v minulosti daleko horší stroje a nemůžu si stěžovat.Spolehlivost je úžasná,nesere se vůbec nic,vlastně mám zatím úplně vše původní.Samože mimo oleje a brzdovky.Moje spolujezdkyně si taky nestěžuje i když jezdí zřídkakdy,ale co si budem povídat...motorka je pro jednoho,že?A to vše bratru odměněno spotřebou cca okolo 6l...decky nepočítámPROSTĚ BANDIT PIČO.

SPIJKER
SPIJKER napsal 30.03.20 v 22:45 10b.

Vole v mych letech... Jako kdybys byl bapka pred duchodem..kurde do duchodu daleko.. Prestan brecet..jeste furt ses zenich na celou vesnici kdyby doslo na lamani chleba

písař
písař napsal 06.06.19 v 20:09 10b.

Nádhera
Přesně moje slova-svižná jízda na naháči!

Čadil
Čadil napsal 18.03.18 v 17:13 10b.

krásný stroj,hezky napsáno a svatá pravda.

Wildshit
Wildshit napsal 01.01.18 v 21:22 10b.

Krasavec

hell-rider
hell-rider napsal 25.12.17 v 15:29 10b.

Krásnej bandour