Husaberg TE 125 (2012)

Vlastník Dachlmen
Vloženo 14.1.2013
Aktualizováno 24.12.2014

Dlouho vytoužený stroj :) .. zkrátka splnění jednoho velkého snu o dvoutaktním Husárkovi :) ... Bohužel, bez závodů už neměl využití a tak šel do světa, snad o něj bude dobře postaráno :)

První dojmy - Něměl jsem nikdy s podobným strojem žádné zkušenosti a ani představy o tom jak se tadle motorka chová a jak jezdí. Po prvním svezení ale mohu potvrdit, že to co se o dvoutaktních bergach říká a zvláště o dváce je naprostá pravda :-) Stroj je na mě, vzhledem k mému malému vzrůstu trochu velký ale tak snad si časem zvyknu.

Již od samého představení tohodle stroje jsem po něm velmi toužil. Dával jsem si naději, že možná tak za 10 let si nějakého pořídím .. ale jak již tomu bývá, touha stále rostla a já po sezóně prodal skoro všechny mé motorky na závody i na trenování, ještě něco našetřil a pak již jen čekal a čekal a dlouho přemýšlel s balíkem v ruce .. nakonec se objevil tento stroj, sezonu jetý ale za přijatelnou cenu, takže jsem ho prostě musel koupit .. Dostane nové polepy, pár drobností a hned z jara se stavím na start do další závodní sezóny, tentokrát již s pořádnou motorkou!

sedlo-z-plzně
sedlo-z-plzně napsal 15.12.14 v 19:19 10b.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 23.02.14 v 14:29 10b.

Taky sem ho měl, koupený na 40 mth, a za rok sem na něm nalítal 3tis km v terénu, neskutečně mi učaroval - manévry, podvozek, brzdy a i výkon mi stačil.. Ať slouží !!

HonzaMarx
HonzaMarx napsal 07.05.13 v 16:07 10b.

Moc pěkná 2T je 2T

Dachlmen
Dachlmen napsal 03.02.13 v 20:49

Díky všem .. Hlavně to zdraví aby bylo .. To Kony: Někdy dej vědět až zas pojedete krosit kolem lomu

Kony
Kony napsal 03.02.13 v 15:50 10b.

Skvělá volba chlape. Tak mnoho šťastně najetých motohodin přeji. Ať slouží zdraví i stroj.