Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník E-34
Vloženo 14.1.2013
Aktualizováno 27.9.2014

Velké cestovní enduro pro velké chlapy .

BMW R 1200 GS: Větší cena a případně větší náklady na opravy ..

První dojmy - Zatím bez dojmu a poznatku ...ale jen co sleze ta bila sracka tak bude seznameni vetsiho rozsahu .. zatim se ale jevý jako opravdový cesták . pohodlna sedacka . pohodlny posez . Snad padne dobre do ruky . prvni km za nama a co dodat zatim naprosta spokojenost ...

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, padáky, 3 kufry, hrazdička, plexi MRA s polohovacím kšiltíkem, voltmetr, dvouzásuvka, zubaté stupačky, zadní LED blinkry z GS 1200, ukazatel rychlosti Gipro, teploměr, Carbon polep3D, Led svícení, laděné výfuky,Prodloužení plexi ,Držáky flašek na rámech .

Moto jsem vybral jelikož se mě libí a veřím že na cestováni to bude dobrá volba .. o proti silničnim moto ze kterých mě bolel celej clovek a nějak sem se na to nemohl vejit jelikož mám dva metry . na Varanovi se citim velice dobře . určitě si padnem do oka a dáme nějake ty společné kilometry .

Tak sezona za náma a já jsem naprosto spokojen , vše funguje tak jak má a bez poruchy ! Spotřeba okolo 6 litříku , Nebolej mě záda! Jezdím Metzeler Tourance a nenechám na ně dopustit opravdu hodně dobrá guma . letos chci zkusit špalky tak uvidime ..

Janoš-XJ
Janoš-XJ napsal 18.05.14 v 09:40

Pěknej ! Samo že boduji 10 kou. Vymazlenej doplňkami , najeto jako můj akorát musím souhlasit již s jedním názorem níže ! Ta sedačka je moc hladká a můj batůžek ji chcel vyměnit !(klouzala mi po ní) Jinak přeji mnoho kilometrů v pohodě!!

lochi
lochi napsal 15.05.14 v 18:05

dobrýýýýý vybavenej tak at sloužííííí

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 13.05.14 v 22:42 10b.

pěkný stroj

alexander
alexander napsal 26.02.14 v 06:52 10b.

pěkný varan,nesmrtelný stroj,ať slouží

muncinana
muncinana napsal 29.01.14 v 15:14 10b.

At' to lítá chlape