Kawasaki ZX-10R Ninja (2005)

Vlastník MarvDC
Vloženo 10.1.2013
Aktualizováno 10.1.2013

no co říct, Ninja jak má být :D

Honda CBR 1000RR Fireblade: důvod neuveden
Suzuki GSX-R 1000: důvod neuveden
Aprilia RSV 1000: důvod neuveden
Ducati 999: důvod neuveden

První dojmy - no první dojmy asi takové, ježíš marja ono to jede na jedničku 175km/h, no a další věc uplně jinej posez než jsem byl zvyklý :D změna ze streeta na sportovní silnici bez zábran. po delší době už jsme si na sebe zvykly

Motorku bych doporučil pro - zkušené jezdce

Doplňky na motorce - přepáčko, pancéřové hadice, gripy, páčky, alarm, folie na plexi, polepy

vybíral sem mezi hondou,suzukou,kawou, ducati a aprilkou. tak v podstatě si tyto motorky stejně jednou chci všechny vyzkoušet, to znamená že jsem koukal na poměr stav a cena, a to vyhrála Kawa. Moje první jízda od prodejce byla 140km dlouhá a ve stínu bylo cca 32 C°. kolem prahy na okruhu zácpy a potkal sem i spoustu jiných překážek, takže jsem dojel nakonec v pořádku a celkem i štastný, protože jsem to nikde nevyválel :D no a další dojmy jednoznačně výkon 130kw, do 6 tisic otaček je hodná pak začne zlobit :) každopádně ve městě vám bude tahle mašina nadávat, a pěkně se zahřívat, sotva tam kopnete dvojku :) ale komu nevadí spotřeba a nezáživná jízda ve městech tak na druhou stranu Ninja nabídne jinačí obzor, kde je ve svém, každý kdo na ni nekdy jel mě chápe :) dobře nastavitelná, brzdy tokico ujdou, motor ok, spolujezdec to zrovna vzádu příjemné nemá, jinak servis taky ujde, chce to pořádné lepivé gumy především pro jízdu v zatáčkách. Jinak mé úpravy: přepákování, pancéřové hadice, těd kupuju gripy a páčky, jinak polepy vše do zlaté barvy, plexi tmavá fólie, alarm. Chystám akrap a powercomander :)

Shrnutí: je to pěkná svině, mrcha, žádná líná koloběžka. mínus dávám za spotřebu 8-12l/100km ... možná by mohla brát víc od spoda ale je to čtyřtakt takže nabízí zas něco jiného :) jinak posez pro jezdce, až sem byl překvapen je v pohodě.

MarvDC
MarvDC napsal 07.02.14 v 14:35

Díky už se všichni určitě těšíme na další sezónu

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 01.02.14 v 15:10 10b.

Parádní peklostroj

muncinana
muncinana napsal 29.01.14 v 15:18 10b.

Hezká mašina

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 14.01.14 v 19:16 10b.

Krásná střela! a ty její kukadlaaaa ať to lítá!

MarvDC
MarvDC napsal 30.01.13 v 08:25