renocar_unor

Aktualizováno 11.8.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

mr.tomas napsal 11.08.13 v 17:21

Tak motorka je už asi měsíc v dalších dobrých rukou,odvezli si ji až do Jablonce. Tak snad jim bude sloužit dobře tak jako mě. tentokrát není žádná nová :´- A musím si počkat do jara nebo tak nějak

Tippo
Tippo napsal 10.05.13 v 13:32 10b.

mr.tomas napsal 12.01.13 v 00:26

To já mám spíš obavy z toho že 'baùžek' bude po tatínkovi a bude chtít jednou sám jezdit
Jinak dĂ­ky za hodocenĂ­
PS: HONDU si èlovìk kupuje proto aby na ní prostì jezdil a nemusel se v tom furt vrtat ! ! !

mr.tomas napsal 11.01.13 v 21:59

To já mám spíš obavy z toho že 'baťůžek' bude po tatínkovi a bude chtít jednou sám jezdit
Jinak díky za hodocení
PS: HONDU si člověk kupuje proto aby na ní prostě jezdil a nemusel se v tom furt vrtat ! ! !

susta.
susta. napsal 11.01.13 v 11:09

Nějak se mi tam na konec nevložil smailík. ))) to tam mělo být zas mi to nejde.Nic ja ti ho nakreslím a přinesu domů.

susta.
susta. napsal 11.01.13 v 11:06 10b.

Zdar Tomíku tak jsem Ti tam taky dal deset bodů, ale ne proto že je to honda, ža jsi kamarád.

holtík
holtík napsal 10.01.13 v 07:49 10b.

Komentovat Hondu je zbytečné. Kvalita zůstane kvalitou. Akorát mám obavy že ještě chvíli potrvá než ti doroste batůžek. Užij si letošní sezónu a u mě deset.

mr.tomas napsal 09.01.13 v 21:42

Díky, taky mi to přes půl roku trvalo než jsem se k tomu dokopal :)
A taky už nepíšu že jse konečně našel tu pravou a nejlepší, bo to jsem psal asi už tak čtyřikrát :)))

istonbike
istonbike napsal 09.01.13 v 21:33 10b.

Dobře jsi to napsal ty zkušenosti z předchozích strojů tam jsou vidět...ekonomický,univerzální pracant od Hondy přijmi 10b krajane a přání super kilometrů v sedle