BMW F 800 GS (2010)

Vlastník gaunercz
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 1.3.2013

Co k osmistovce říct. Snad to, že mne zarazila její velikost ).

Yamaha XTZ 660 Tenere: důvod neuveden
BMW F 650 GS: důvod neuveden

První dojmy - Velká, zajímavá. Rychlá, obratná Hravá a pohodlná :-) Tajně do lomu. Hlavně, že nikdo neviděl jakou jsem hodil držku. Zvednulo se to nějak na zadní a pak jsem se jen držel řídítek a nechal se vláčet 2 metry, až do té velké kaluže. Fakt super, tam to naštěstí zdechlo a já mohl jet v klidu domů. To vše ve vteřině. To jsemnečekal :-))

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že moto je určeno všem bez rozdílu věku, pohlaví, to jako žena - muž. Jak pro začátečníka - však se naučí, tak pro pokročilého . Na silnici i do OFFroadu. Myslím , že je moc povedená. Chce to ale mít dobrý padáky. Ty plastíky jsou docela drahý.

Doplňky na motorce - Moc. A neustále se to mění. Časem člověk zjistí co je zbytečný a co chybí.

Chtěl jsem mašinu tak trochu universální. Cestovní a na blbnutí.
Hlavně aby nebolela kolena . I jízda ve stupačkách může být velmi příjemná. Zkuste se postavit do stupaček na Harleji ))
Když lehne a za to se nemusím stydět, tak ji postavím a jedu dál. A takovej Off-road je fakt zábava.

Motorka se nejlíp cíti v garáži, protože tam nedochází k úhoně. Jinak se cítí všude dobře, záleží jen na gumách.
V terénu je to jiný. Tam se cítím jako doma, když jsem tažen za strojem. Vážně je ovladatelná a otočím se sní na místě. Skákat se zatím bojím, ale věřím tomu, že to jde. Ten výkon na to má.

No a co se týká cestování, tak si myslím, že je to to nejpohodlnější co znám :) . Bez legrace. Vyzkoušel jsem jich mnoho a osmikilo je super. Zvládá hrubější zacházení, nic moc se na ní nese... Vše je opravitelné a tak na pohodu. Hodně lidí se ji snaží srovnávat s 1150 nebo 1200 gs . Každá je něčím vyjímečná, nedají se srovnávat, ale tahle je Life.

Myšák-Plišák
Myšák-Plišák napsal 07.11.17 v 18:23 10b.

nádherná motorka

BoBo1
BoBo1 napsal 26.02.16 v 15:30 10b.

Parádní doplňky.

petrD.J
petrD.J napsal 01.03.14 v 09:40

no pěkný ale chtělo by to ještě doladit !!! ,nemáš zájem o rozšíření bočního stojanu od touratech ??

Protest
Protest napsal 23.01.14 v 14:46 10b.

Vypadá velice luxusně obvzláště se mi líbí ta barevná kombinace černo-oranžové hodně šťastně prožitých km oběma

gaunercz
gaunercz napsal 07.11.13 v 22:06

Nevím jestli jezdím off nějak moc, ale to víš, že když je příležitost tak se projedu. Nikdy , ale nejezdím sám. Párkrát jsem s sebou seknul v lese a na poli a už se mi stalo, že jsem ze sebe ve vyjetejch kolejích mašinu nesundal. Ale desierto jsem u toho zatím nikdy poškodil. Ono to myslím ani nejde. Samozřejmě musí být stažené plexi dolů.