Simson SR 50 (1990)

Vlastník Jary85
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 29.10.2015

Jednoduchá lehká a spolehlivá motorka na popojíždění na krátké vzdálenosti.

Motorka koupena od Soukromník - Prodejce bych doporučil

Jawa 50/20 Pionýr: Vybraná moto byla za velice výhodnou cenu a je spolehlivější.
Jawa 50/21 Pionýr: Vybraná moto byla za velice výhodnou cenu a je spolehlivější.
Jawa 50/23 Mustang: Vybraná moto byla za velice výhodnou cenu a je spolehlivější.
Simson S 51 Enduro: Vybraná moto byla za velice výhodnou cenu.

První dojmy - Motorka se mi zalíbila hned ačkoliv jsem vůči vzhledu skůtru byl trošku proti. Motor je klasika simson takže řazení manuál což se mi líbí a kapotáž skůtr, takže příjemná ochrana nohou.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná pro kohokoliv kdo je nenáročný a chce se pouze přesunout z bodu A do bodu B v okolí bydliště.

Stroj jsem si vybral protože jsem hledal něco na krátké pojížďky po okolí a nechtělo se mi vytahovat pulitra. Moto je lehonká a kompaktní. Překvapivě dobré brzdy a ovladatelnost. Spolujezdec má tajktéž pohodlý a spotřeba je neuvěřitelně malá. Moto je jednoduchá i z pohledu technického takže servis se zvládá doma v dílně.

pumma
pumma napsal 20.09.13 v 17:33

čauky ...měl bych dotaz...máš někoho kdo umí naštelovat převodovku ...povolila se mi ta jistící matka pod karbecem na karteru a rozeštelovalo se řazení..prosím o pomoc..Dík Jirka

Kýchal
Kýchal napsal 05.02.13 v 10:52

pěkný simson at slouží

Mitch55
Mitch55 napsal 10.01.13 v 20:03 10b.

Klasika mých mladých let Moc pěkný a zachovalý Simson, ať slouží a nezlobí!