Honda XL 1000V Varadero (2001)

Vlastník Robutek
Vloženo 3.1.2013
Aktualizováno 12.1.2023

Myslím, že o tomto modelu bylo psáno již tolik názoů a recenzí, že nemá smysl se nějak hluboce zamýšlet

Motorka koupena od FIRMA:Bc.Vavřinec Číhal - Lucky Cow Moto - Za svoje peníze jsem dostal to co jsem chtěl.

Honda XRV 750 Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy? Přesednout z fichtla na varana je podobné, jako si sednotu z tříkolky do tanku. Takže dobrý :-)

Motorku bych doporučil pro - Varadero bych doporučil motorkářům kteří budou chtít cestovat na delší trasy a zvláště po těch naših rozbitejch cestách. Pohodlí je neskutečné. Pokud se pohodlná jízda změní v krizovou situaci, pořád je tu možnost vzít za heft a pak ať se ukáže, kdo je tady pánem :-)

Doplňky na motorce - Tak máme tři kufry givi zásuvku na 12V, nějakej ten držák na navigaci, padací rámy, centrální stojan. Na podzim v roce 2012 nově přezuto, nová řetězovka, regulátor napětí, repas předních tlumičů, proběhla výměna oleje s filtrem, výměna vzduchového filtru a brzdící kapaliny. Skoro bych zapoměl na kontrolu šponováků. Dostal komplet servis

Mašina je to skvělá. Samozřejmě, že nenapišu, opak Ale opravdu. Její klady spočívají v pohodli pro řidiče, i pro spolujezdce. Na silnici se chová a vypadá trochu jako KING OF THE ROAD. Je to takovej mazlik. Problémy nastanou, pokud jste menší a drobnější postavy. Ono přece jen se tahat s čtvrt tunovu obludou na dvou kolech dá někdy pořádnou makačku. No a to nepočítám bagáž Pro zatím bych neměnil. Mazlikovi se dostává solidního servisu a oplácí to spolehlivostí.

Angel1
Angel1 napsal 02.02.13 v 12:43 10b.

Pozdrav do Jemnice. Motka pěkná, jak jinak Určitě oceníš její zaměření až pojedeš od Vás k nám do Dačic. Ta hnusná silnice u Jemnice je jak dělaná pro takovýto stroj.
Váha: myslím, že je fuk jestli 220 nebo 250, na místě to bude těžká potvora tak jako tak, ale jen se rozjede, je to pryč.

Wildshit
Wildshit napsal 21.01.13 v 19:08

Děkuji za odpověď, přesně tohle jsem potřeboval vědět to znamená že suchá hmotnost bude těch 220kg, někde píšou bez náplní dokonce 245kg(novější model) a z toho už jsem měl trochu obavy při své výšce 173cm. takhle se to dá a letos přesednu asi na varánka tak ať to jezdí, mějte se

Robutek
Robutek napsal 18.01.13 v 18:59

Ták holky a kluci ty hmonosti přepíši přesně z velkého TP

Provozní hmotnost (kg): 250
Největší technicky přípustná / povolená hmotnost (kg): 451 / 451
Největší technicky přípustná / povolená hmotnost na nápravu (kg):
162 / 162 , 302 / 302

Mazlik byl dovezen z Itálie. Taliáni nemají ve velkém TP uvedené některé údaje. Myslím, že se v mém případě jednalo o decibely hluku. Proto byl celý TP zaslán do firmy DEKRA tuším, že do Prahy. Tam zkontrolovali za nemalý obnos jestli nejni motorka kradená, VIN atd. a mimo jiné doplnili chybějící údaje potřebné pro přepsání na mne. Proto si myslím, že i váhy, co jsem uvedl budou v pořádku a platné.

Wildshit
Wildshit napsal 15.01.13 v 20:37 10b.

Zdravím majitele tohoto krasavce, tento starší model je stejně nejhezčí a rád bych si ho letos koupil jestli by to neobtěžovalo měl bych dotaz ohledně hmotnosti varadera. Dostupné informace v časopisech a zde na internetu se dost rozcházejí a docela by mě zajímalo co je uvedeno v TP právě u tohoto staršího ročníku, kdyby jste byl tak hodný a napsal sem tento ůdaj, nechci kvůli tomu zakládat nové téma, předem děkuji za případnou odpověď a přeji příjemnou sezonu..

Robutek
Robutek napsal 06.01.13 v 20:45

Jéééje chlapáci no to jsem rád, že se mi od vás dostalo takového vřelého přivítání. Všem moc děkuji a Varánek taky. Do nového roku si popřejem krátkou zimu, ať už můžeme hlídnout na svět pěkně ze sedel mazliků