Harley Davidson XL 883C Custom (2007)

Vlastník reno-reins
Vloženo 3.1.2013
Aktualizováno 3.1.2013

Sportstery jsou sice nejmenší H-D velikostí, ale i tak najdeme mezi jejich proporcemi výrazné rozdíly, a to i přesto, že jsou postaveny na společném základě. Sportster jsou čistokrevné Harley-Davidson, které se svými předky sdílejí typické rysy.

První dojmy - Moje první jízda na Sportim byla při koupi, ten den byl pro mě uplně něčím extra, tip takovéhle motorky jsem nikdy neosedlal takže respekt k ni byl velký, co budu povídat prostě váha, výkon no prostě HD. Jak jsem se sní rozjel tak Sporty začal řídit mě, tím nemyslím že bych někde lítal po pangejtech a tak ale uplně super ovladatelnost, okamžitě jsem se sní zžil uplněj masakr. Po jízde když jsem se vracel plněj nadšení a toho všeho my Sporty ukázal že neni z bláta nýbrž z ocele která něco váží. Při zastavení jsem šlápl pod úroven silnice takže se mi trošku zváhla, nic se nestalo jen jsem opravdu cejtil její váhu kterou při jizde vubec nepocejtim.

Harley-Davidson je jedním z nejsilnějších symbolů americké průmyslové tradice, a je dokonce považován za výtvor americké kultury. Není to jen motorka, dopravní prostředek nebo způsob k sebeprezentaci. Harley-Davidson je životní filozofie, způsob myšlení, pocit, který prochází až do konečků prstů.Nevím, jak vy ostatní, ale jakmile si koupite Harleye , změníte se celý a celý svět pro vás.
Jinak každá rada dobrá milionář nejsem, takže budu rád když poznám nákeho toho šikovného típka který ví co a jak tady z okolí.

Patrik80
Patrik80 napsal 20.01.16 v 15:16 10b.

velmi pěkny 10b

Bicman
Bicman napsal 28.01.15 v 16:20 10b.

Co dodat

cortes
cortes napsal 24.05.14 v 18:46 10b.

10b

Cerrie
Cerrie napsal 09.03.13 v 16:13 10b.

jj, to není jen motorka vítej mezi nadšenci sportíků a sdílej své nadšení dál, at je nás víc

harly27
harly27 napsal 09.02.13 v 08:34 10b.

Peknej sportik ...10b