Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník krehyn
Vloženo 2.1.2013
Aktualizováno 22.3.2015

Líbí se mi vzhled motorky.Vypadá velmi dobře a podle mně je i kvalitně zpracovaná.Tím samozřejmě nechci urazit konkurenci

Motorka koupena od Dovoz - Nemám

Suzuki B-King: Nemněl jsem možnost vyzkoušet ji

První dojmy - Po prvním svezení jsem mněl obavy z téhle krásky,Přesedlal jsem z 65O a bylo to znát,ale hned se mi zalíbyla a nebylo dál co řešit.Věděl sem že bych dlouho srovnával a nakonec se k ní vrátil

Motorku bych doporučil pro - Moto se hodí na cestování ve dvou i na okruh

Doplňky na motorce - Tlumič mivv,řídítka,držák spz,blinkry

Vybíral jsem motorku spíš pro dva.Manželka občas jezdí se mnou proto jsem hledal motorku na které se dá pohodlně cestovat ale i navštívit okruh.Motorek je hodně ale né všechny splňují očekávání.Namontujete kufry a spolujezdec má pohodlí.Kufry sundáte a okruh je váš.
Motorka v nízkých otáčkách je krotká v momentě kdy překročí 6500 otáček je z ní raketa.Je to co sem potřeboval sílu která si poradí ze dvouma cestujícími.U mé původní 650ky bylo potřeba pořád řadit při jízdě ve dvou.Jízda je e pohodlná díky posezu,motor v nižších otáčkách je tupší ale jak jej vytočíte dá vám co potřebujete.Brzdy se mi zdají celkem o.k ale skusím namontovat opletené hadice.Podvozek sem krapet přitvrdil zdál se mi měký na můj styl.Poruchy zatím nebyli a doufám že nebudou

BESIP_FZ1
BESIP_FZ1 napsal 14.03.13 v 14:10 10b.

Tak opatrně, ta motorka má koule !!! Za mne jasně 10b

MácaZhor
MácaZhor napsal 07.01.13 v 16:30 10b.

Ten laďáček ti závidim

istonbike
istonbike napsal 02.01.13 v 16:26 10b.

jo ještě těch10

istonbike
istonbike napsal 02.01.13 v 16:26

Nádherný litrový Fejzr ten Mivv mu sedne jak prdel na hrnec dávám 10b s přáním krátké zimy a super kilometrů do sezóny 2013