Yamaha SR 125 (1992)

Aktualizováno 2.1.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

jelda-f napsal 10.05.14 v 16:06

Pokud je to ona, tak při koupi od předchozího majitele byla padlá, co si pamatuju, jelikož na ní jel a na křižovatce ho někdo přehlédnul. A co si pamatuju, byla dělaná asi stupačka, světlo, zrcátko a to je vše.
Po mě to kupoval nějaký chlapík a měl to jen na nějaké malé popojíždění. Já jsem s tím všeho všudy moc nenalítal a krom údržby, napnutí řetězu, mazání, dobití baterie a ještě přelakování některých dílů jsem s tím moc neoperoval.
Prostě po dlouhé pauze jsem si něco pořídil, ale jelikož bych na tom trávil dost času, tak šla do světa a pořídil jsem něco jinčího.
Do motoru ani převodovky jsem nesahal, nejsem mechanik a už tak mě stála docela dost úsilí a financí, takže se mi to nevyplatilo.
To ji měl někdo na vyřádění, jestli s ní takhle zacházel. Snad se to vše dá dát dokupy, aby byla v cajku

mikromechanik
mikromechanik napsal 10.05.14 v 15:34

Jak tak koukám na ty fotky mám pocit že sem jí teď dostal pod ruku já kluk co mi jí prodal neměl ponětí co s tím strojem dělat ono klepání se vyřešilo ventilama a rychlost malinko stoupla bohužel ji borec stihnul párkrát asi pěkně havarovat je křivý rám vidle atd.. chtěl bych se optat co všechno bylo na motorce děláno

jelda-f napsal 02.01.13 v 20:32

Tak tak, odstrojil jsem vše, co se dalo. Chtěl jsem ještě stříknout rám, ale k tomu jsem se bohužel nedostal. Aspoň člověk zjistí na čem to vlastně sedí a co pod sebou má. Jsou to zkušenosti, co se hned tak nevytratí ;) jinak díky za hodnocení. Třebas něco staršího časem pořídím a dám tomu komplet novou tvář to člověka prostě baví

fery251
fery251 napsal 02.01.13 v 18:09 10b.

Pěknej čopřík do začátku. A vzal jsi to od gruntu, podle fotek. To je dobře, člověk by měl znát stroj na kterým sedí

jelda-f napsal 02.01.13 v 12:04

díky

Vycho
Vycho napsal 02.01.13 v 10:42 10b.

pěkný choppřík