Suzuki GSX-R 750 (1991)

Vlastník miki22
Vloženo 30.12.2012
Aktualizováno 3.10.2017

Sen z mládí který jsem si splnil až nyní

Kawasaki Ninja 650 R: důvod neuveden

První dojmy - poměrně velká a živá motorka, která byla figurovala v mých snech před dvaceti lety. Když jsem se dozvěděl že ji jeden kluk ze vsi prodává dlouho jsem neváhal. Sice vlastním suzuki GSX 1400 která jede od nízkých otáček sedm pade se musí více točit, pak peláší o sto šest.

Doplňky na motorce - tlumič řízení

S motorkou jsem toho mnoho doposud nenajezdil. Než jsem si jí pořídil tak dlouho stála a byla poštelovaná na prodej. Po asi tři sta km začala mít neduhy, že z ní začal téct benzín začala jít na tři válce takže přes zimu půjde k lékaři, aby byla na jaře připravená. Když jezdila, tak se mi na ní líbilo že je poměrně velká na sportovní motorku, protože ty nové sportovní motorky jsou pro vyšší postavy nebo prostorově výraznější jako jsem já jsou podstatně nejezditelné. Po překročení šesti tisíc vystřelí kupředu, až jsem z toho byl zprvu vykulený. další postřehy až na jaře.

Fazerek
Fazerek napsal 03.10.17 v 17:48 10b.

To je přesně ten případ o kterém mluví v Top Gear.Tadle mašina mi visela v pokojíku nad postelí : )

Jacek_18
Jacek_18 napsal 21.08.15 v 16:08 10b.

Náááádhernej kousek ... 10 b

MichalR10
MichalR10 napsal 22.12.14 v 18:58

Krasavice. Pro mne osobně nejrkásnější motorka, která kdy spatřila světlo světa.

miki22
miki22 napsal 28.08.13 v 07:29

ducatistax
ducatistax napsal 27.04.13 v 22:10 10b.

když vidím tu sůzu, probleskou mi v paměti 20let staré vzpomínky, kdy jsem na ní koukal jako na modlu a představoval si, jaké by to bylo, svézt se na ní..., moc krásná... (duhové plexi trochu kazí dojem, ale stejně je to kočka)