renocar_unor

Cagiva Mito 125 (2001)

Vlastník miles-y
Vloženo 30.12.2012
Aktualizováno 22.2.2016

Nakonec po zlikvidování yzf jsem přecijen musel udělat skok do bláta a koupil 2t. snad se to nebude sypat jak domeček z karet. Těším se na každý kilometr s ní, který určitě bude s úsměvem na tváři a určitě s ní bude spoustu srandy !!!

Aprilia RS 125: po zkusenosti jsem chtel tlumic rizeni a zdaleka me tak neoslovovala jako mito.

První dojmy - Táhhne rozhodně líp než 4t. rekl bych skoro stejne jako ninja 250 coz je moc poslusna slecna. U mita mi vzhled ducny 916 rozhodne nevadi :) dojmy zatim fakt nemam, protoze jsem ujel asi 0,5km v -4 stupnich na štěrku. Určitě na ní projezdim i svačinu, takže dojmy a info rozhodně doplním.

Mito jsem si vybral protože to byl urcity sen odjakziva ovsem spotreba a spolehlivost a obecne problemy spojene s 2t me furt odhanely. po tom co sem si zkusil dvě odlišné 4t motorky a to cestaka jakozto varadero a sportacka jakozto yzf, vybiral jsem stroj pouze na rok, protoze poté presedlam na nejakou sestku. Řekl jsem si, když ne teď, tak nikdy, risknul jsem to a 2t černé Mito mi konečně stojí v garáži.

Fellow
Fellow napsal 19.02.13 v 21:31 10b.

Komadík
Komadík napsal 09.01.13 v 03:18

Takže maš dřív motorku než ja jo Doufam že až sleze ta sračka tak budu taky něco mít

roura6
roura6 napsal 31.12.12 v 14:34 10b.

čus chlape ! :D super stroj, ať to jezdí. Musíme se někdy projet ! :)

Vesi8
Vesi8 napsal 30.12.12 v 20:15 10b.

Projezdim svacinu to je blazen