Suzuki GSX-R 1000 (2002)

Vlastník vikki
Vloženo 29.12.2012
Aktualizováno 7.10.2019

Suzi je výkonná, spolehlivá,dává ten správný pocit radosti z ježdění.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - koupě proběhla bez problémů

První dojmy - na poprvé jsem k ní přistupoval s respektem.kvůli tabulkám co napovídaly o síle motoru. po zkušenostech s ACE a krátkou jízdou na R1, ale mile překvapila. do ruky hned nepadne.podle mě je pro jezdce co mají už něco odježděno na těchto zporťácích.

Doplňky na motorce - Domácí ůprava řízení, vlaštovky-řidítka, padáky do rámu,ochrana víka alternátoru-při pádu je první na ráně.přepolstrování sedátka zpolujezdce, a nosič pro zadní kufr.

Sůzi byl splněný sen, konečně něco výkonného.koupil jsem ji v roce 2005.měla na tachu kolem 19tis. kiláků,dovoz z německa po bouračce.jela jak z praku,ale brzdy, hold nemoc prvních modelů, prostě dělnická brzda. člověk zvyklý z Yamahy na luxusní dávkování. prostě sto a jedna.zlepšílo se to montáží pancéřových hadiček. a po nějakých těch kilometrech zjištění že kotouče jsou křivé.prostě když si koupíte motorku, tak aby si jí člověk postupně vychytal sám.Máme už spolu něco za sebou.
I když je to rodilý sport, tak jsem ji trošku zohyzdil, a upravil spíše na cestování ala Fazer. Zvýšéní říditek a přední kapoty, dostala i nosič kufru.tak teďka slouží k rychlému cestování.a spotřeba? je to podle jízdy od4,5-9litříků.tak když někdo říká že to žere, nemůžu souhlasit.prostě ten motor je ůžasný.pořád silný podle potřeby.
a gumý?zkončil jsem u michelin road2 a spokojenost,zadek vydrží nějakých 13tis.a to se člověk i sveze.řetězovka životnost 30tis-jedině D.I.D.po zkušenostech s ČZ. po12tis. se roztrhl.
Sedadlo zpolujezdce jsem nechal přepolstrovat, tak že pohoda i pro spolujezdce.Pravidelně jezdí na servis ventilů a rozvodů.
Zhrnuto,problémy jen s brzdami a alternátorem,které byly způsobeny prvotní havárii v německu.jinak naprostá zpokojenost, už má 98tis najeto a ani nežere olej.

7.1.2015 na tachu už je 112800km a motor krásně si brouká:)
22.8.2016 tak už zase přibyl nějaký ten kiláček 122800km-motor dostal nový napínak rozvoďáků
ale můsím se opravit, co se týče pneumatik.ty Micheliny,po 50% opotřebení začínaly nějak klouzat:( nyní odzkoušeny Dunlop Road smart 2- a jsou lepší než Michelín, drží lepe,i když jsou hraný bez vzorku:))
15.9.2016-123500km po x-letech jsem ji zase vzal na okruh Brno,ale čas,bída:( 2:31,9
hlavně pneumatiky, předek Dunlop Qualifier2 -dobrý
zadek B-batlax BT16- hrůza-nedoporučuju,klouzne a ani neupozorní, to už je lepší Dunlop road smart2.
27.10.2017 - 129500km porad hezky funguje) co se tyce pneumatik zkoncil jsem u Pirelli rosso 3 a drzej jak na okruhu tak i na nasich cestach,jsem hold turista 2:28
6.10.2019 jsem se spolu rozloučili na tachu 137 500km. šla do světa, tak snad bude dělat radost i dalšímu majíteli

vikki
vikki napsal 17.03.13 v 19:51

Tato uprava Suzi ani moc nevadila pěkně si brouká na dlouhých cestách, a je pravda že i Rakušáci se nechápavě diví:)) ale výkon pořád má,tudíž jde jezdit dle nálady

Jacek_18
Jacek_18 napsal 13.03.13 v 15:26 5b.

Cesťák jak brko .. Chudák Sůza ...

azgum
azgum napsal 11.01.13 v 20:36 9b.

ta uprava no koment... ale tech 98 tis najeto tak to je neco

dejf.
dejf. napsal 30.12.12 v 16:27

co to je tyvole ...tezko najit spravny slova...

bandit12
bandit12 napsal 30.12.12 v 13:45