Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník ladikalukas
Vloženo 29.12.2012
Aktualizováno 2.3.2013

Toto je moje nová láska. Rozhodoval jsem se moc dlouho kterou chci. Nakonec vyhrála tato s pár úpravami.

Motorka koupena od Pan Mikel - Nemám

Honda XR 125: mezi pohodlím vyhrálo varadero

První dojmy - Můj první dojem byl dobrý. Bílá světla, kombinace dvou barev, jiné sedlo. Nádherně se mi na ni jelo není ani moc silná ale ani líná. Hlavně je to dospělá motorka jediná taková mohutná :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro začátečníky ale i pro starší pány nebo dámy...

Doplňky na motorce - Nové blinkry (bílé), laďěný výfuk, Jiné sedlo, kryt pod motorem a nový kotouč v předu

No tato 125 je hrozně náročná na elektriku :) Jelikož jsem nebyl první majitel tak jsem musel začít s údržbou. Prasátko v brzdě se nevracelo, osa v kole 10000 let nemazaná. Dráty se lámaly v řídítkách...no šílený. Údržba tam opravdu nebyla dělaná dlouho. Co se týče ovladatelnosti tak bych si nedovolil si stěžovat pohodlí je peckový. Nečekám od této 125 zázraky ale chtěl bych zkusit jenom jak by jela na polní cestě třeba na enduráckých kolech. Ale prostě to mám na silnici a na cestování :), Má hlavně veliké sedlo kam se vejde i nějáká ta kočka že jo :)

ladikalukas
ladikalukas napsal 02.03.13 v 17:58

Všem vám moc děkuji, jen právě kvůli tomu jsem si tohoto miláčka pořídil. Je to mohutný a vypadá to jako dospělá motorka. Díky !!!

istonbike
istonbike napsal 02.03.13 v 17:09 10b.

Nádherný malý ještěr který na malého vůbec nevypadá a což teprve po nastartování přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

marcoH6
marcoH6 napsal 21.01.13 v 19:08 10b.

Tak tahle motorka měla kliku - dostala se do dobrých rukou. Tak Láďo ať slouží a kolama vždycky dolu. Backflip je drahej a bolí to.