Yamaha FZS 600 Fazer (2004)

Vlastník JíraFZS
Vloženo 28.12.2012
Aktualizováno 24.4.2014

První velká motorka po mnoha letech

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Celkem v pohode.Škoda jen, že se všude snaží blbnout lidi stáčenýma km.Stejně tomu nikdo nevěří

Honda CBF 600S: důvod neuveden
Suzuki SV 650S: důvod neuveden

První dojmy - Každý začátek je těžký a tady to nebylo jimak." Bože - tolik výkonu nikdy nevyužiju". Ale to se mělo změnit.

Jak už jsem napsal první velká motorka po mnoha letech.Teď už máme za sebou dvě sezony a asi 12000km. Tak snad už můžu trochu hodnotit. Fazer je pohodová, nezáludná a zatím i spolehlivá motorka.Mimo běžného servisu - olej, filtry,seřízení podtlaků naprosto v klidu. Největší peníze padly ma novou baterku, řetězovku a gumy. Ty jsem nakonec vybral podle ceny a to Conti MOTION. Ty na běžný provoz podle mě v pohodě stačí. Mám na nich 7000 km a jsou tak na 50%.
Co se týká vlastního jezdění, tak ze začátku mi vadilo,že pří klidné jízdě ( 5 - 6500 ot.) jdou od motoru trochu vibrace. Ale je to šestistovka a ta se chce točit a točit i když při poskakování ve městě,nebo v utažených vracečkách se to dá splnit jen těžko. A nebo to prostě jenom neumím. Co jse mi naopak líbí je zátah motoru nad 8000 ot. Tam je těch 69 kw cítit. Brzdy jsou ok a pod sedlem je spousta místa na lekárničku, nářadí .antipich.zámek... . Jezdím solo a tak spotřeba se pohybuje okolo 5,5 - 6,5 litru.
Z doplňků jsem si pořídil 12v zásuvku ,držák na topcase a padáky vlastní produkce. Ty ale nejsou nic moc.
Příští rok se chystám do Alp , tak uvidime

trigr
trigr napsal 04.01.13 v 13:14 10b.

Neskutečně zábavná motorka se skvělým desingem. Neskutečný brzdy. Měl jsem a nedám na ní dopustit.

Hopi
Hopi napsal 29.12.12 v 20:30 10b.

Ahoj, Fazer je skvela volba, umi to byt raketa nebo beranek na cestovani. Jen se chci ještě zaptat na ty gumy Conti Motion, jak moc to drzi pri sportovnejsi jizde nebo na mokru? Ja obouvam jenom Conti RoadAttack 2 a nemuzu si stezovat. Tos jinak pochvala a 10b

Ota.Z750R
Ota.Z750R napsal 28.12.12 v 22:07 9b.

moooc pěkná, hodně krásných km a ochachrně

istonbike
istonbike napsal 28.12.12 v 20:29 10b.

Tenhle Fejzr je prostě klasika a ta je vždy nádherná hodněkrát jsem o něm uvažoval,ale nemůžu se odpoutat od 2Válů dávám 10b s přáním krátké zimy a super kilometrů v sezóně 2013

cebeer
cebeer napsal 28.12.12 v 19:47

Pořád jak nová. Na Fazera nedám dopustit. Hodně štěstí na cestách.