ČZ 175/477 (1970)

Vlastník KedaR_K
Vloženo 27.12.2012
Aktualizováno 25.8.2013

Koupena v rozloženém a totálně zuboženém stavu za pouhých 1500 Kč bez papírů, avšak posloužila jako slušný základ.

První dojmy - Nízko-kompresní starý dvoutakt, co se krásně převaluje, ale hrozně vibruje. Celkem slušné víkendové svezení okolo komína. Dokáže bez problému stačit v dnešním rychlém provozu a i přejíždění kamionu je bez problému.

Po koupi jsem musel sehnat plno chybějících dílů, aby byla vůbec schopna jízdy. Po rychlém složení chytla po 7 letech na druhé šlápnutí !!! Musel jsem znovu natahat elektriku. Samozřejmě jsem hned zprovoznil a zapojil posilube (mám rád věci dle originálu). Poté jsem mohl na STK. Přes léto jsem na ní občas jezdil. Teď jsem se pustil do kompletní renovace. Motor už je hotov, ale do toho zbytku se mi najednou nějak nechce. Mám před sebou spoustu práce. V létě snad zvládne Groosglockner.

MUSTANGOVY-SLON
MUSTANGOVY-SLON napsal 06.08.14 v 00:38

TAKÉ S KAMARÁDEM ZPROVOZŇUJEME POSILUBKU. MÁM JÍ RÁD, UŽ PROTO, ŽE JE TOTAKOVÝ "VĚTŠÍ MUSTANG" TEDY, ŽE NEMÁ ŽÁDNÉN ZBYTEČNOSTI, ALE CHTĚL BYCH TAM I BLINKRY

MUSTANGOVY-SLON
MUSTANGOVY-SLON napsal 06.08.14 v 00:37

Luky.moto
Luky.moto napsal 03.01.13 v 08:18

Páráda, též si hraju

Vycho
Vycho napsal 28.12.12 v 19:43 10b.

Pěkný

BadRX
BadRX napsal 28.12.12 v 13:58

Paradni stroj, at se dari!