V.D.O. Moto Explorer 125 (2010)

Vlastník Popcorn
Vloženo 26.12.2012
Aktualizováno 21.1.2016

Opět jsem zachránil motorku, která neměla moc štěstí na majitele, v šíleném stavu, pod plachtou na zahradě u zdi, nemytá, olej z konce loňského roku, atd. jinak najeto 3900km, původní pneu co už za moc nestojí a spousta práce..

Mikilon M96-250SAF: Jsem z prahy a moto z karviné..

První dojmy - Jízda se bude konat až na jaře, projetí před koupí motocyklu s ohlými řidítky se za jízdu moc považovat nedá, karburátor zanesený, vzduchový filtr šílenost, bylo mi to jasné už při té jízdě, tak jsem ji ani moc netrápil, chytla velice pěkně i po tom co stála už přes dva měsíce u zdi se zapojenou baterkou to mě mile překvapilo..

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro mladé lidi, ideální pro děvčata co chtějí zkusit jízdu v jedné stopě :)

26.12.2012 Stroj mě zaujal především vzhledem, o výkonu nemůže být za ty peníze snad ani řeč, pěkná motorka na přibližování po vesnicích a kratší výlety. V ČMN je o Exploreru moc pěkný článek, stejně tak na motochina cz, už jen tyto dva články mě přesvědčili investovat těch 19000,- a koupit nejlevnějšího explorera na české inzerci. Motorka je stavěna hlavně na silnici, absence přepákování tlumiče bude podle mého názoru handicap v horším terénu, stejně tak pneu, které je na moto obuto. Na jaře zde sdělím své dojmy z ježdění..

11.1.2013 Na Exku se pracuje nonstop :) vše vyčištěné, vyměněné šrouby, svíčka, olej, benzinový filtr, nové dorazy pod sedačkou, místo těch co tam nebyli, repasovaný zadní tlumič, opravena elektroinstalace, upravené plasty, držák spz, zadní světlo.