KTM 125 Sting (1998)

Vlastník Zbyneksc
Vloženo 26.12.2012
Aktualizováno 23.5.2013

Něco na začátek na silnici po dvou letech na lítání na trati s 250 kou sx-f kem.. Řidičák mi zatím ani víc nedovoluje, legálně..

Yamaha DT 125 X: důvod neuveden

První dojmy - Chtěl jsem motorku, která trošku pojede a ne se vozit na jedné z "evropských norem" jak mi přijdou dnešní 4T ve 125. Motorka jede velice dobře, díky uložení válce se s ní dá nebývale dobře manipulovat a podvozek je taky velice příjemnej. Tady tomuto vděčím poctivým klukům v KTM.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří nechtějí ochablé motory stopětadvacítek ve čtyřtaktu a mají nějaké zkušenosti s ježděním.

Doplňky na motorce - Maska polisport LMX, nové blinkry, zadní držák SPZ, přední blatník SM UFO.. budou: Gripy, blastry, černá kola, potah sedla, polepy, ..

Vybral jsem si ji protože jsem měl představu o designu motorky a tato mi přišla ideální pro zrealizování. Chtěl jsem Yamahu DT, přišlo mi ale zbytečné kupovat o 10 talířů dražší motorku jen proto, abych si ji předělával a hrál si s ní. Zase se mi zalíbila KTM, se kterou jsem nasbíral pár zkušeností na motocrossu a navíc je KTM festovní a výborná v kvalitě zpracování.. Motorka se ovládá velmi příjemně, krásně jde za plynem atd atd. Trošku horší je posaz řidiče, je takový nepohodlný a docela o ničem. Uvidíme, jak to s námi půjde dáál.. Vybíral jsem snad mezi všemi možnými 125, líbila se mi ještě Huska SM 125, přišlo mi ale zbytečné dávat tolik peněz za 125, kterou mám na jednu sezonu. Poté, co mi kamarád půjčil WRko 125 mi bylo jasné, že čtyřtakt o tomto objemu nechci.. Po předchozích zkušenostech se Suzuki DRZ 400 SM, kterou mi dost často půjčoval kamarád, jsem zkoušel motorky typu Fazer, Transalp, Harley-Davidson etc.. Ještě před tím, než jsem sedl na první 125, takže byl můj výběr na trošku vysoké laťce.