renocar_unor

Vlastník MasterX
Vloženo 23.12.2012
Aktualizováno 2.9.2014

Vloženo: 26.07.2014, Uskutečněno: 26.07.2014, Zhlédnuto: 7x

Tak Standartka je v základu - kromě víček kastlíků, anžto mi došla barva. :-/ Tak příště. pár míst se kitovalo a pár míst se ještě kitovat bude (jedno víko kastlíku, přední blatník, ... ) protože jsem objevil pár novejch malejch promáčklin.

Standartka teď schne, mezitím koukám po levném nějakém motoru/polomotoru na díly. Včera jsem se snažil rozleštit výfuk, v týdnu přijdou na řadu zbylé chromy. (krom nádrže, ta skončí ve stříbrný metle)

No, už aby to bylo.

MasterX (2) napsal 14.08.2014 v 18:58

...teď už je v černý a schne, viz deník dále.

Díky

Martic (13) napsal 14.08.2014 v 18:51

Hezky se to rýsuje

• Skládáme...

Tak jsem nahodil pžední vidlici koupenou loni na aukru - lepší chromy, slušný pružiny, neutrhaný šrouby... Kola v uplynulém týdnu dostala nová ložiska, použil jsem ZKL v provedení 2RS, snad chvíli vydrží. Rám mohl být te

Vloženo: 02.09.2014
    Uskutečněno: 02.09.2014
  • linky, koupen další motor

Motorku jsem dolinkoval, ještě chybí vybarvit nápisy na nádrži. Kvůli stříbrnému podkladu zvolím černé logo, zlatá verze se mi nelíbí. Místy je to trochu uprasené, okraje linek přijdou ještě dočistit a celé díly rozlešti

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • lak

Číza už je v laku, černá se mi teda stříká dost blbě, člověk na to ani při slušném denním osvětlení nevidí kolik tam té barvy má, navíc vše probíhá v poněkud polních podmínkách, ale jinak jsem s výsledkem víceméně spokoj

Vloženo: 14.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014