ČZ 175/450 (1960)

Vlastník MasterX
Vloženo 23.12.2012
Aktualizováno 2.9.2014

Vloženo: 14.01.2014, Uskutečněno: 14.01.2014, Zhlédnuto: 6x

Standartka měla přední vidli ve stavu poněkud bídném, kluzáky bez chromu, jednu pružinu přeraženou, všechno zatuhlé. Tak jsem sháněl, až se na aukru objevilo toto... Chromy půjdou zachránit, cena byla příznivá a snad ze čtyř tlumících jednotek poskládám dvě dobré. Taky jsem zakoupil raznice a přípravek na honování, takže co s týče rámu standartky, může se pomalu přejít k realizaci. Na motoru se bude muset ještě zapracovat, ale s tím si nějak poradím.

• Skládáme...

Tak jsem nahodil pžední vidlici koupenou loni na aukru - lepší chromy, slušný pružiny, neutrhaný šrouby... Kola v uplynulém týdnu dostala nová ložiska, použil jsem ZKL v provedení 2RS, snad chvíli vydrží. Rám mohl být te

Vloženo: 02.09.2014
    Uskutečněno: 02.09.2014
  • linky, koupen další motor

Motorku jsem dolinkoval, ještě chybí vybarvit nápisy na nádrži. Kvůli stříbrnému podkladu zvolím černé logo, zlatá verze se mi nelíbí. Místy je to trochu uprasené, okraje linek přijdou ještě dočistit a celé díly rozlešti

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • lak

Číza už je v laku, černá se mi teda stříká dost blbě, člověk na to ani při slušném denním osvětlení nevidí kolik tam té barvy má, navíc vše probíhá v poněkud polních podmínkách, ale jinak jsem s výsledkem víceméně spokoj

Vloženo: 14.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014