renocar_unor

Vlastník MasterX
Vloženo 23.12.2012
Aktualizováno 2.9.2014

Vloženo: 15.02.2013, Uskutečněno: 15.02.2013, Zhlédnuto: 8x

Dneska dorazily nové duše na kejvačku a na S11, přední plášť Mitas na S11 a přední plášť 3,00x16 (Kenda K262) na čízu.

Po zjištění, že se v Mitasu už tenhle rozměr na malý kejvačky nedělá, mi už zbylo jen Heidenau, což je drahý řešení... Pak jsem ale objevil tuhle gumu Kenda za 580 korunek, vypadá drsně, trialově a vhodně na české silnice. A skvěle se hodí k zadní Barumce Polar, který na kejvě už je. Holt to bude ČZ Standart s paketem pro špatné cesty.

Jinak 175/450 pravděpodobně dostane i novej lak, záchrana tohohle nevypadá reálně - pár plechů se bude muset vařit, navíc některý díly byly v minulosti lakovány na khaki a poté zase na černou... Tak si holt zastříkám no. Krom předního blatníku je veškerá plechařina komplet a docela v pořádku, blatník zkusím vyklepat nebo sehnat jinej.

Ještě musím sehnat nový molitan sedla (není tam, místo něj je tam snad montážní pěna či co) a asi bohužel i potah. Pak se zaměřím na motorické díly, musím sehnat elektronické relé místo stávající šílenosti a pak se tomu musí dát trocha péče, práce a času. Začíná mi semestr, takže čas asi nějakou dobu nebude.

Fuj, to jsem se zas rozepsal.

MasterX (2) napsal 16.02.2013 v 18:33

Jo, snad bude dobrá. Výrobce to uvádí jako gumu na trial/enduro.
Stála polovinu co Heidenau, takže od ní nečekám moc, stačí mi když nebudou úplně sebevražedný jízdní vlastnosti. Na druhou stranu při jízdě vesměs za sucha a povětšinou po silnici a navíc v rychlosti do 100 km/h (kde se číza pohybuje) musí bejt dobrá snad každá guma.

Jinak když se osvědčí, tak bych tím rád osadil i fichtla časem... Ten jezdí na prastarejch zkamenělejch Barumkách. Ale než je sjedu, to bude trvat...

Martic (13) napsal 16.02.2013 v 08:38

Podobnej dezén jako má ta Kenda mám na Fíkovi vzadu a nemůžu si ho vynachválit. Na silnici sedí pěkně a krásně zabere i na mokrý trávě

• Skládáme...

Tak jsem nahodil pžední vidlici koupenou loni na aukru - lepší chromy, slušný pružiny, neutrhaný šrouby... Kola v uplynulém týdnu dostala nová ložiska, použil jsem ZKL v provedení 2RS, snad chvíli vydrží. Rám mohl být te

Vloženo: 02.09.2014
    Uskutečněno: 02.09.2014
  • linky, koupen další motor

Motorku jsem dolinkoval, ještě chybí vybarvit nápisy na nádrži. Kvůli stříbrnému podkladu zvolím černé logo, zlatá verze se mi nelíbí. Místy je to trochu uprasené, okraje linek přijdou ještě dočistit a celé díly rozlešti

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • lak

Číza už je v laku, černá se mi teda stříká dost blbě, člověk na to ani při slušném denním osvětlení nevidí kolik tam té barvy má, navíc vše probíhá v poněkud polních podmínkách, ale jinak jsem s výsledkem víceméně spokoj

Vloženo: 14.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014