ČZ 175/450 (1960)

Aktualizováno 2.9.2014

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Skládáme...

Tak jsem nahodil pžední vidlici koupenou loni na aukru - lepší chromy, slušný pružiny, neutrhaný šrouby... Kola v uplynulém týdnu dostala nová ložiska, použil jsem ZKL v provedení 2RS, snad chvíli vydrží. Rám mohl být te

Vloženo: 02.09.2014
    Uskutečněno: 02.09.2014
  • linky, koupen další motor

Motorku jsem dolinkoval, ještě chybí vybarvit nápisy na nádrži. Kvůli stříbrnému podkladu zvolím černé logo, zlatá verze se mi nelíbí. Místy je to trochu uprasené, okraje linek přijdou ještě dočistit a celé díly rozlešti

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • lak

Číza už je v laku, černá se mi teda stříká dost blbě, člověk na to ani při slušném denním osvětlení nevidí kolik tam té barvy má, navíc vše probíhá v poněkud polních podmínkách, ale jinak jsem s výsledkem víceméně spokoj

Vloženo: 14.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014
  • stříkáme základ

Tak Standartka je v základu - kromě víček kastlíků, anžto mi došla barva. :-/ Tak příště. pár míst se kitovalo a pár míst se ještě kitovat bude (jedno víko kastlíku, přední blatník, ... ) protože jsem objevil pár novejch

Vloženo: 26.07.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014
  • rozborka, broušení, základ

Protože je standarka rozebraná už nějakej pátek po celý dílně, bylo potřeba se jí začít trochu věnovat. Jelikož a protože mi převelice štědrý Ježíšek nadělil na vánoce deltabrusku z Lídlu, nemusel jsem na broušení nechat

Vloženo: 22.05.2014
    Uskutečněno: 22.05.2014
  • Bylo nebylo... přišla vidle.

Standartka měla přední vidli ve stavu poněkud bídném, kluzáky bez chromu, jednu pružinu přeraženou, všechno zatuhlé. Tak jsem sháněl, až se na aukru objevilo toto... Chromy půjdou zachránit, cena byla příznivá a snad ze

Vloženo: 14.01.2014
    Uskutečněno: 14.01.2014
  • Aktuální stav

Tak Číza je teď tak nějak rozebraná po celý garáži... :-) zadní blatník jsem nechal zavařit, plechařina očištěná a nahrubo obroušená, do motoru jsem koupil spojkovej koš a lamely, spojkový tyčky, kolíčky, pružiny, všecko

Vloženo: 20.12.2013
    Uskutečněno: 20.12.2013
  • Sedlo hotovo

Tak - kejvačka je stále stejnej vrak jako při koupi, ale už má hotový sedlo! :-D Vím že to není funkčně důležitý, ale nějak teď na nic jinýho nebyl čas. Po prohlédnutí potahů co jsou běžně k dostání jsem se rozhodl zachr

Vloženo: 06.06.2013
    Uskutečněno: 06.06.2013
  • molitan sedla

Na burze v Milovicích jsem koupil novou výplň sedla, je to asi turek, je tvrdší, ale jiný se stejně nedělá, takže bude muset stačit. Teď je otázka, jestli se mi povede zachránit starej ztvrdlej potah, nebo jestli budu ku

Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Gumová zásilka... :-)

Dneska dorazily nové duše na kejvačku a na S11, přední plášť Mitas na S11 a přední plášť 3,00x16 (Kenda K262) na čízu. :-) Po zjištění, že se v Mitasu už tenhle rozměr na malý kejvačky nedělá, mi už zbylo jen Heidena

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.02.2013
    Uskutečněno: 15.02.2013
  • Nákup kol...

Dnes jsme domů přivezli kola na malou kejvačku (původně teda pocházej z poslední Jawy 175/356) i se štítama, paknama, přední osou a docela dobrejma pláštěma správnejch rozměrů. O překážku méně v honbě za funkční kejvou.

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.02.2013