Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník pbudik
Vloženo 22.12.2012
Aktualizováno 6.9.2020

barva střibrná kopeny origo kryty rukojetí časem kopen kufr kapa A hlaví stojan.

Motorka koupena od TRISKEL BŘECLAV - ZKUŠENOSTI MÁM DOBRÉ.PRODEJCE VŠECHNO VYSVĚTLIL PRODEJNÍ I SERVISNÍ ZÁZEMÍ JE NA VYSOKÉ UROVNI.

První dojmy - první dojmy velice dobré dostatečně široká řiditka.sedlo pohodlné ochrana před větrem OK štit MAM V základní poloze .motor výkonově A spotřebou JE TO CO jsem hledal.

Motorku bych doporučil pro - toto moto bych doporučil všem CO hledají pohodové jezdění cestovaní.prostě všem CO jsou vybouření nechcou závodit A milují pohdové jezděni JAK každý DEN třeba DO práce nebo NA dovolenou .V této třidě seženete těžko něco jiného.

Doplňky na motorce - origo kryty rukojetí,hlavní stojan,zadní horni kufr.časem bude padací RÁM A možná boční kufrY.

CHTĚL JSEM CESTOVNÍ ENDURO STŘEDNÍ TŘIDY KTERÉ BUDE POHODLNÉ PRO DVA A HLAVNĚ MA MOTORKA VZHLED VELKÉ MOTORKY.POHODLNOU POZICI PŘI ŘÍZENÍ .KLADNĚ HODNOTÍM SVĚTLA TO SE NEDÁ K NIČEMU PŘIROVNAT JÍZDA V NOCI PARÁDA.MOTOR MA DOST VÝKONU NA BĚŽNÉ JEZDĚNÍ DOBŘE SE PŘEDJÍŽDÍ NELAKÁ K BLBOSTEM A JEHO DÁVKOVÁNI VÝKONU JE DOSTAČUJÍCÍ.BRZDY NEMÁM ŽADNÉ VÝHRADY JSEM SPOKOJEN.PODVOZEK JE VLASTNĚ JAKO NA DL 1000 KDYŽ POROVNÁM RAM TRANSALPU A DL650 TAK TO JE UPNĚ NEKDE JINDE .PŘESNÉ VEDENÍ STOPY JAK V PŘIMEM SMĚRU TAK V ZATÁČKACH MOŽNOST NADSTAVENI PODVOZKU KTERÉ POUŽÍVÁM PODLE ZATÍŽENI MOTA.SPOLUJEZDEC JE MOJE ŽENA A VŠECHNY SOSEDKY KTERÉ CHTELY NA PROJÍŽDKU ŽADNÁ SI NESTĚŽOVALA.ULOŽNÝ PROSTOR NIC MOC TAM VEDL TRANSALP POKUD BY VYROBCE MOTA CHTEL MOHLO TO BÝT LEPŠÍ PROSTOR POD SEDLEM NA TO JE A TAKY BOČNÍ KRYTY S TIM BY ŠLO TAKY NĚCO UDĚLAT ,ALE DNES SE HODNĚ ŠETŘI A TUTO MOTORKU TO TAKY POTKALO.CO SE TÝČE SPOTŘEBY HODNĚ ZÁLEŽÍ KDE A CO NATANKUJETE JÁ JEZDÍM OD3,8 DO4,3L NA 100KM V JEDNOM.SPOTŘEBA OLEJE MOTO MÁM NOVÉ PRVNÍCH 1000KM NIC.PAK PO PRVNÍ SERVISNÍ PROHLÍDCE DÁN OLEJ MOTUL 10-40 TET MÁM NAJETO 6000KM ČEKÁ ME SERVIS POKUD CHCI OLEJ MĚT PO HORNÍ RYSKU DOLÉL JSEM 0,4L KDYBYCH TO NECHAL TAK JE TO VLASTNĚ V TOLERANCI MEZI MAX A MIN.PORUCHY ŘEŠIL JSEM V ZÁRUCE PRASKLÉ KRYTKY KLOUBU U ZRCÁTEK VYŘEŠENO VÝMĚNOU ZRCÁTEK.KDE SE CÍTÍ MOTO NEJLÉPE PEVNÉ SILNICE DÁ SE I LEHČI TERÉN ALE NAŠE KVALITNÍ VOZOVKY SE STAVAJÍ I V ZÁRUCE JAKO TERÉNNI VLOŽKY A PO ZIMNĚ SE MÁME NA CO RADOVAT DL TO ZVLÁDÁ DOBŘE TAKŽE IDEÁLNÍ NA NAŠE CESTY.

Romix
Romix napsal 15.03.17 v 20:35 10b.

Tak dej vědět, až té krasavici pojedeš vyhnat pavouky z válců

Lubos92
Lubos92 napsal 13.01.14 v 15:18

Pěkná motorka .

JířaM
JířaM napsal 23.07.13 v 06:41 10b.

správná volba... navíc ve velmi pěkném barevném provedení

Jarišek
Jarišek napsal 20.01.13 v 19:50 10b.

Gratuluji k výběru a nákupu. Přeji hodně šťastných km a doufám, že se někde potkáme.

raser
raser napsal 02.01.13 v 16:11 8b.

Dobrá volba!!! Budou nějaké kufry apod. doplňky?