renocar_unor

Suzuki DR 650 (1999)

Vlastník Kubajs.55
Vloženo 22.12.2012
Aktualizováno 12.4.2016

Poctivý jednoválcový kladivo, který nezklame :) !

První dojmy - Motorka, na kterou jsem se dlouho díval jen na obrázku, než jsem si splnil sen :). Poprvé jsem ji viděl, až když jsem pro ni jel a moje představy mě naštěstí nezklamaly. Chtěl jsem motorku, s kterou můžu vyrazit i mimo silnici a konečně něco na naše nesilnice. Drko se mi moc líbilo a jeho recenze slibovaly kvalitní a nenáročnou motorku a doba jeho výroby mě v tom jen utvrzovala, a tak jsem si ji na jaře 2012 konečně přivez. O takovém stavu motorky sem ani nepomýšlel a velký dík patří předchozímu majiteli, který na ni odvedl velký kus práce !!!

Do konce roku jsem najel cca 5000km a neměl jsem s ním žádné větší problémy. V těžkém terénu ji moc netrápím, sem tam nějaká polní cesta, jinak hlavně silnice. Spotřeba krouží kolem 5 litrů a svezení je o to lepší s laďákem LeoVince, se kterým motorka začala konečně pořádně dýchat. Přes zimu plánuji obout více silniční gumy, základní údržbu a KN filtr. Do přetryskování se zatim neženu, nevím co vše od toho čekat, DRko nijak extra nehonim, ale rád bych si poslechl nějakou zkušenost a nechal poradit ;). Motorka zatim plní má očekávání, možná nádrž by mohla bejt větší, ale o důvod víc jet se projet na benzínku...

Po 10 000 km jsem s Drkem moc spokojen. Po KN filtru a pneumatikách přibyla ještě rozeta 41 zubů oproti 43, vše splnilo svá očekávání :).

A už se zase něco připravuje..

Po několika letech jsem s ní stále spokojen :) a potěšil se novými koly, s kterejma se prozatím seznamuju..Je to krásná změna a maximálně si to užívám ;)

Kubajs.55
Kubajs.55 napsal 23.10.14 v 11:31

Ahoj ..nejprve přišel otevřený výfuk a Drko začlo šlapat plynule odspoda až nahoru, filtr to už jen krapet oživil a dle zkušeností ostatních se do přetryskování ani neženu. Po těchto úpravách jsem nemusel nic ladit a vše šlape na jedničku, spotřeba stejná - 5L

georgeCZ
georgeCZ napsal 23.10.14 v 08:55

Motorka moc pěkná, jen s tím KN filtrem bych se na to asi vykašlal. Sám na svojí Tenerce jsem od toho upustil, když jsem zjistil co je s tím za problémy. (přetryskat, seřídit a nikdy není výsledek úplně zaručen)

MgrJoe
MgrJoe napsal 29.05.13 v 13:22 10b.

Máš moc pěknej stroj

dr650se
dr650se napsal 27.02.13 v 21:01 10b.

Prostě pecka nalakovaný vážně je to nádhera,mít jí v bílejch barvách neváhám a jdu do toho...klobouk dolu a doufám že na sebe někdy narazíme a pokecáme

Kubajs.55
Kubajs.55 napsal 14.02.13 v 21:02