renocar_unor

Zipp PRO 50 (2011)

Vlastník Mikee97
Vloženo 20.12.2012
Aktualizováno 1.11.2015

Moje první. Od září roku 2012 parkuje v naší garáži tento červený Zipp a nejeden člověk už si jej spletl s opravdovou velkou motorkou. Mohutný vzhled a výrazný zvuk z něj "dělají chlapa". A to, že jde skrz motor vidět? Pořád je to ještě padesátka.

První dojmy - Na jaře roku 2012 jsem si umínil, že bych si na patnácté narozeniny přál řidičský průkaz AM. Tatínek byl nadšen a neměl nejmenší výhrady. Koncem deváté třídy základní školy jsem tedy začal dělat řidičák. V červenci už jsem hrdě nakráčel domů s kartičkou v ruce a začalo hledání. "Css budeš jezdit akorát tak na skútru frajere!", tak tohle jsem ze strany mých závistivých vrstevníků slýchal pořád dokolečka, až do té doby, než jsem na internetu narazil na Zipp PRO 50. Byl jsem nadšený a ihned jsem se s prodejcem domluvil, že se přijedu kouknout... Druhý den byl můj. S úžasem čuměli všichni ti, kteří se dříve vysmívali a tatínek hrdě sledoval, když jsem vyjížděl na cestu. "Já jedu na motorce!"... "Na svojí motorce!!". No prostě každý měl nějaký začátek a já ten svůj nikdy nezapomenu.

Motorku bych doporučil pro - Zipp PRO 50 je vhodný pro ty, kdo chtějí svůj start do motorkářského života prožít tak krásně, jako jsem ho prožil já.

Doplňky na motorce - Motorka je předělaná na 72ccm, to znamená že maximální rychlost se z 60 km/h zvýšila na 90 km/h.

Když jsem vyjel na cestu, zjistil jsem že první dva rychlostní stupně jsou nějak krátké, ale protože je motorka předělaná na 70ccm, tak se pořádně rozjede až na třetí a čtvrtý stupeň. Maximální rychlost je něco kolem devadesáti a to je podle mě na padesátku docela slušné. Ale nejde jenom chválit. Motorka při jízdě hodně vibruje a to způsobuje že se odtahují šroubky, ale stačí si jednou za čas udělat chvilku a přitáhnout je. Bohužel, to je daň za cenu

Luca2270
Luca2270 napsal 14.04.18 v 13:24 10b.

Palika
Palika napsal 14.12.13 v 10:57

Nech ti služi a dobre sa o neho staraj nech nemáš potom problémy s opravou.davam 10b

bramboroking
bramboroking napsal 12.11.13 v 14:33 10b.

kdo se dobre stara o zippa tak zaslouzi 10 bodu

bramboroking
bramboroking napsal 12.11.13 v 14:30

posilam 10 bodiku a navrh abysme se lidi co maji zipaka...zalozili nejakej klub v kterem muzem tem novejm rikat na co si maji dat pozor...protoze zipp narozdil od jinejch motorek,kdyz se o nej clovek nestara a pretezujeho...tak mu vrati stejnym metrem

liborbanok
liborbanok napsal 27.10.13 v 09:35 10b.

tak to čumim, na 50 vypadá fakt parádně