Kentoya Trigger 125 (2007)

Vlastník Behysek
Vloženo 16.12.2012
Aktualizováno 3.1.2016

Vloženo: 21.05.2013, Uskutečněno: 21.05.2013, Stav tachometru: 8244 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem začal hezky jezdit, motorka táhne pěkně, sice nemá rychlost, ale za to mě opravdu baví. Jízdní vlastnosti jsou skvělé, dokonce sem si hned z kraje zkusil trochu offroadu a nějaký ten potok. Opravdu sranda, zvlášť při této světlé výšce, kterou mi kamarád na Smrčku záviděl, dokud si ho nezvedl na tlumičích. Jsem u tlumičů, tak je řeknu, že je to strašně fajn. Kamarád se mě ptal, jestli sem viděl ti díry přes které sem to klopil, a tak sem jen řekl, že viděl, ale to je všechno, protože motorka o nich téměř neví. Udělal sem dobře, že sem si ji koupil. Zítra mi dojde nový řetěz a pár menších polepů, aby každý věděl, jak se moje láska jmenuje. Takže začátek sezóny máme úspěšný, lepší než se Simákem, kdo ví, jak se má... Snad dobře.

• Prodej - 8.3.2015

Tak Eamë šla do světa, k mladé slečně někam k Ostravě. Snad tam nebude dělat neplechu :-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.03.2015
    Uskutečněno: 15.03.2015
  • Předsezónní kontrola

Tak sem se rozhodl, že ji zajdu po delší době oživit. Baterka tam na zimu zůstala, předpokládal sem, že budu jezdit, ale zdravotní stav mi to moc neumožnil. Tak sem se trošku bál, ale baterka OK. Jen to ne a ne nastartov

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • Oprava spínací skříňky

Tak po dlouhé době zase záznam do deníku. Není to tak dávno, co sem jel od přítelkyně, a v obci Nivnice mi přestala fungovat eletrika. Nesvítilo to, netroubilo, neblikalo, nestartovalo, ale motor běžel vesele dál. Tak se

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.09.2013